Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kucukcekmece İle İlgili Firmalar

Mini spanzet,ortaboy spanzet,araç taşımada lastik sabitleme spanzeti ve kablo çorapları. Her türlü kaldırma ve gerdirme ekipmanları ile çözüm ortağınız.
Şantiye çadırları,yatakhane yemekhane depo atölye amaçlı çadırlar. halı saha,basketbol,tenis kort,manej çadırları,İmalathane ve depo amaçlı büyük alan çadırları,soguk iklim çadırları,genel afet çadırları,kamp ve izci çadırları,mafsallı ve körüklü güneşlikler,beton yogan ve buhar kür brandaları,havuz ve düz branda imalatı
Mobilya ve döşeme sektörüne hizmet vermekteyiz.
Firmamız paslanmaz piyasasının nabzını tutup siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır.
Dijital baskı ve Atatürk posterleri imalatı yapan bir firmayız.
her türlü otomasyon işleri için sizleri bekleriz
Firmamız 1994 yılında kurulmuş olup peyzaj, ilaçlama, bahçe sulama sistemi kurulması,ithal ve yerli bitki üretim ve satış Çim tohumu, gübre ve bahçe aletleri satışı yapmaktadır.
tuz
Eurostar marka ticari araç klimaları üretmekteyiz.
Firmamız gelinlik abiye nişanlıklarıyla hizmetinizdedir.
Firmamız,Sanayi ve Mobilya Tekerleklerinin imalatı ile kaıçuk ve plastik mamuller olan otomotiv yan sanayi ürünleri,conta,oto paspas,hortum,palet,lastik,takoz malzemeler,vs... üretimini Avrupa Standartlarında ve TSE,ISO,CE,... gibi kalite gözetim kurumlarının denetimi ve onayı altında yapmaktadır.
Aroma ve Esans üretimi
ambalaj oluklu mukavva koli kutu
Tüm reklam işleriniz için biz varız....
Beyaz eşya spot mobilya ve küçük ev aletleri... ariston, regal, altus, vb.. degirmencioglu, tutku mobilya takımları
Bütün kanatlı cinslerine uyumulu tam otomatik değişik kapasitelerde kuluçka makineleri, civciv büyütücü, bıldırcın kafesi, damızlık yumurta temini, Zooteknistten ücretsiz danışmanlık
İstanbul Küçükçekmece'de kiralık araba firmaları arasında seçkin bir yere sahip olan firmamız tam müşteri memnuniyeti felsefesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Şöförlü ve şöförsüz kiralik araç hizmetinde güvenerek çalışabileceğiniz kuruluştur.

Özden Rent a Car... Her zaman