Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Aydin İle İlgili Firmalar

karya hotel, turizmin ilk başaldıgı yerimiz olan kuşadasında, şehirmerkezinde aile otelciligi anlayışında işletilen kendi sınıfında öncü otellerden biridir.hotel in özellikleri arasında tüm odalarda tv,klima,24saat sıcaksu,balkon,telefon,ayrıca terasta restaurant,havuz,lobibar,bulunmaktadır.
Kusadasinda çoğunlukla yabancılara emlak ve inşaat alanında faaliyet göstermekteyiz
Askeri malzemeler ve askeri giyim üzerine hizmet vermekteyiz.
Sektörünün öncüsü birçok kuruluşun Kuşadası ve çevresinde satış & servis hizmetini sağlamaktadır. Amacımız müşterilerimize uzun ömürlü ve ihtiyaçlarına uygun ürünü seçmektir. Çözüm sunduğumuz ve servis hizmetini vermiş olduğumuz ürün grupları listelenmiştir.
Aydında yılların tecrübesi ile bilgisayar, ingilizce, açık öğretim, kpss ve kişisel gelişim kursları vermekteyiz. Sektörümüzde Aydının en iyisi olmak ve hep öyle kalmak en büyük idealimizdir. Bunun için maskotumuz karınca gibi gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Kusadasi-car-hire.com Kusadasi, Altinkum, Didim, Bodrum, Izmir ve havalimanında. Havalimanı taxi ve minibus transferleri
Firmamız bilgisayar sektöründe faliyet göstermektedir.
Organizasyon,show grupları, açılış, davet, kutlama, festival, karnaval
Deri makinaları imalatı ve her türlü makina parçaları imalatı yapmaktayız.
Kuşadasında eviniz gibi nezih bir aile ortamında.
Alternatif turizm ;türkiye ve romanya da av turizmi,yürüyüş,jeep,quad-atv,at,eşek safari,beach party,balık tutma turları,günlük ve anadolu turları , her türlü otel rezervasyonları , transferler
Özel plaj, deniz manzaralı daireler, çocuk ve yetişkin yüzme havuzu, havuz bar ve restorant hizmetlerizile sizleri bekliyoruz.
Von grobflachigen Grünanlagen umgeben, in einer der schönen Buchten nördlich von Kusadasi empfaengt Sie dieses schöne und elegante Hotel mit allen seinen.
Firmamız 2005 yılında kurulmuş olup personel, açılış, kokteyl yemeklerini ve her türlü organizasyonu; eğitimli personeli ve sınırsız hizmetleri ile müşterilerine sunmaktadır.
Firmamız elektrik motorları üzerine faliyet göstermektedir.
Firmamız ticari yazılım, sektörel yazılım, özel yazılım, netsis program yetkili satıcısı, web tasarımı, domain, hosting, güvenlik sistemleri, gps sistemleri konularında faliyet göstermektedir.
Firmamız nanodor teknolojisi ile cam ve çelik kapı imalatı yapmaktadır.
Otomobil sektöründe yazılım konusunda faliyet göstermekteyiz.