Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Yiyecek İle İlgili Firmalar

600 Üyemizin üretmiş olduğu kaliteli temiz BAL, POLEN, PROPOLİS ve diğer arı ürünleri
Kuruluşumuz,faaliyet itibari ile,müşterilerine deneyimli kadro ve sistematik çalışma prosedürü ile en iyi hizmeti verebilmek için yüksek standartlardaki üretim ve kalite çizgisini korumayı temel kural olarak belirlemiştir.
Toplu yemek üretimi, personel yemekleri, sıcak yemek hizmeti, alo yemekçi, paket yemek servisi, yerinde üretim, haliteli hizmet, Catering, Tekne Turu, Organizasyon
Firmamız 1. sınıf Antep fıstığı üretimi yapmaktadır..
NATURAL & KAYNAR CATERING olarak,firma çalışanlarınıda aynı müşteri hassasiyetini ve önemini göstermekte olup,çalışanlarımıza sağladığımız kaliteli yemek anlayışı,kuşkusuz onlarında motivasyonlarının yüksek olmasının sağlanmasında önemli bir adımdır.
BAHARAT,PASTA AYRDIMCI MAZLEMELERİ AROMALI TOZ İÇECEKLER ÜRETMEKTEYİZ.
Uğrayın, sağlıklı yaşamın tadına bakın.
Balıkesir'de üretimi yapılan ege, marmara, edremit körfezi, Bursa ve İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de tanınan meşhur sucuk üretim firmasıyız.
Firmamız 2005 yılında kurulmuş olup personel, açılış, kokteyl yemeklerini ve her türlü organizasyonu; eğitimli personeli ve sınırsız hizmetleri ile müşterilerine sunmaktadır.
Pembe köşk haftanın 7 günü 08:30–24:00 saatleri arasında kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri ile, özel gün ve geceleriniz için siz müşterilerine, isteklerinizi de düşünerek hazırlanan özel mönülerle; 200 yıllık tarihi mekanda, sevdiklerinizle özel odalarda sıcak bir ortamda, her akşam 19:00-22:00 arasında sunduğu canlı fasıl keyfi ile Pembe Köşk, güler yüzlü, duyarlı ve uzman personeliyle hizmetinizde...
Reklam tanıtım promosyon fuarcılık
Firmamız doğal, organik, yöresel gıdalar, bitkisel kozmetik ürünleri, anne çocuk sağlığı konularında hizmet vermektedir.
1998 yılında 250 m2 alana kurulmuş olan pasta fresca renzo, ayda 8 ton kapasitesiyle zengin taze makarna çeşitleriyle sektörde yerini almıştır.
Catering tasıma veya uretim hazır yemek hizmetleri brunchlar davet ve organizasyonlar bizim işimiz.
Besiciler Et Market ve aygaz bayii konak kasabası horata yolu üzeri malatya
1992 yılından itibaren yemek sektöründe hizmet veren bir firmayız.
Firmamız zeytin ve zeytin ürünleri üretip pazarlamaktadır. Sektörde gurme ürünler üreten nadir firmalardan biridir.
Firmamız Gümüşhane'nin tescilli ürünü olan pestil ve kömenin en deneyimli üreticilerinden olup imalatçı düzeyinden fabrikalaşmaya da ayrıca öncülük ederek kısa zaman içerisinde ismini ülkemizin birçok ilinde seçkin dağıtım şirketleriyle kıvançla duyurmuştur.