Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Icecek İle İlgili Firmalar

600 Üyemizin üretmiş olduğu kaliteli temiz BAL, POLEN, PROPOLİS ve diğer arı ürünleri
Kuruluşumuz,faaliyet itibari ile,müşterilerine deneyimli kadro ve sistematik çalışma prosedürü ile en iyi hizmeti verebilmek için yüksek standartlardaki üretim ve kalite çizgisini korumayı temel kural olarak belirlemiştir.
Firmamız doğal, organik, yöresel gıdalar, bitkisel kozmetik ürünleri, anne çocuk sağlığı konularında hizmet vermektedir.
Firmamız çay kahve makinaları dağıtımı yapmaktadır.
Sıradan tabak arabalarından çok farklı,tabak kırılmalarına son veren alternatifi olmayan ve 18 farklı modeli ve aksesuarları ile her tur mutfakta kullanıcıların bugüne kadar karşılaşmadıkları konforu sunan PLATE MATE Mobil Servis Sistemleri Türkiye Distribütörüyüz.
Firmamız Gümüşhane'nin tescilli ürünü olan pestil ve kömenin en deneyimli üreticilerinden olup imalatçı düzeyinden fabrikalaşmaya da ayrıca öncülük ederek kısa zaman içerisinde ismini ülkemizin birçok ilinde seçkin dağıtım şirketleriyle kıvançla duyurmuştur.
Evde balık kokusuna son.
Pembe köşk haftanın 7 günü 08:30–24:00 saatleri arasında kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri ile, özel gün ve geceleriniz için siz müşterilerine, isteklerinizi de düşünerek hazırlanan özel mönülerle; 200 yıllık tarihi mekanda, sevdiklerinizle özel odalarda sıcak bir ortamda, her akşam 19:00-22:00 arasında sunduğu canlı fasıl keyfi ile Pembe Köşk, güler yüzlü, duyarlı ve uzman personeliyle hizmetinizde...
Toplu yemek üretimi, personel yemekleri, sıcak yemek hizmeti, alo yemekçi, paket yemek servisi, yerinde üretim, haliteli hizmet, Catering, Tekne Turu, Organizasyon
Firmamız 1. sınıf Antep fıstığı üretimi yapmaktadır..
NATURAL & KAYNAR CATERING olarak,firma çalışanlarınıda aynı müşteri hassasiyetini ve önemini göstermekte olup,çalışanlarımıza sağladığımız kaliteli yemek anlayışı,kuşkusuz onlarında motivasyonlarının yüksek olmasının sağlanmasında önemli bir adımdır.
Firmamız zeytin ve zeytin ürünleri üretip pazarlamaktadır. Sektörde gurme ürünler üreten nadir firmalardan biridir.
1998 yılında 250 m2 alana kurulmuş olan pasta fresca renzo, ayda 8 ton kapasitesiyle zengin taze makarna çeşitleriyle sektörde yerini almıştır.
34 yıllık sektör deneyimi, internet üzerinden 24 saat canlı yayın, butik üretim, tüm ürünlerin sorumluluğu (ekmek ve tüm unlu mamüllerin kendi üretimi)
Personel yemek ihtiyacını kendi bünyesinde yapan tüm işyerleri için tüm gıda ürünleri pazarlıyoruz ( lokanta , kebap salonları, restaurantlar , pastahaneler )
Firmamız içecek ve baharat sektöründe 25 yıldan beri faaliyet gözteren bir firmadır.
Firmamız organik tarım ürünleri satışı yapmatadır.
Firmamizda Gemlik ve yöresinin en kaliteli zeytinlerini bulabilirsiniz.