Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Egitim Kurumlari İle İlgili Firmalar

Anaokulumuz karakter eğitimi, yaz okulu, yemek listesi, gelişim özellikleriyle hizmet vermektedir.
Çetinler Sürücü Kursu Operatörlük Kursu Ehliyet Kursu İş Makinesi Operatörlük Belgesi (Forklift, Vinç, Kazıcı-Yükleyici, Dozer, Greyder) ve A2, B, D, E, G, H ehliyeti, Ehliyet Kursu taksitle ehliyet imkanı.216 4926310/11
Genel İngilizce, Genel Almanca, TOEFL, TestDaF, KPDS-ÜDS, Proficiency, İş İngilizcesi, İş Almancası,Yurt dışı Eğitim Danışmanlığının yanı sıra, Şirketler için Kurumsal Eğitimler de vermekteyiz. Detaylı bilgi almak için : Bakırköy-0212 570 30 60, Fatih : 0212 621 70 62, Kadıköy - 0216 550 13 17
Firmamız sayesinde Ümraniye artık kaliteyle tanışıyor, bizimle görüşmeden sürücü belgesi almayın.
Caddebostan; her geçen gün kendini yenileyen yapısı, genç ve dinamik kadrosu, bünyesinde yer alan Yaz ve Kış Kampları, Sosyal Gelişim Kampları, Spor Okulları ile her yıl yüzlerce çocuğa hizmet vermektedir. Caddebostan ayrıca sosyal sorumluluğunu unutmamış, pek çok okulda spor salonu yapımı, okul takım çalışmaları, burs verme, laboratuar yenileme gibi birçok destekte bulunmakta ve eğitime katkısını sürdürmektedir.
Yurtdışı Eğitim'de Akademik Çözümler; Üniversite, Dil Okulları, Hazırlık Yılı, Staj, Work and Travel, Mesleki İngilizce, Au Pair
Oxford English yüksek kalitede eğitimi hedefleyip, programlarımızı en uygun fiyatlarda size sunmaktadır. Yerimiz İstanbul- Anadolu yakası merkezi Kadıköy'de olup ulaşımı oldukça kolay, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakındır.
Yurdışı Eğitim Danışmanlığı.Yurtdışında Genel ve yoğun dil kursları,iş ingilizcesi,hukuk ingilizcesi,tıp ingilizcesi,TOEFL-IELTS-GMAT-GRE sınav kursları,akademik yıl kursları,yaz okulları
İngilizce, Rusça ve Almanca dillerinde bireysel ve kurumsal eğitimler veren firmamız Antalya'da faaliyette bulunmaktadır. Hafıza teknikleri destekli hızlı ve kalıcı kelime ezberleme tekniklerinin kullanıldığı dersler ile yabancı dil öğrenmeyi kolaylaştırmaktayız.
Ümraniye operatör kursu, motosiklet kursu, motorsiklet ehliyeti, özel direksiyon kursu hizmetleri vermekteyiz.
Marmara Akademi olarak uzman eğitmen kadrosu ile İstanbul' da uzun yıllar boyunca çalışmış olduğu sektörde ki edinmiş olduğu tecrübe ile Balıkesir' in gözde ilçesi Edremit' te faaliyet göstermektedir.
Bogazici Universitesi Mezunu Uzman Cevirmenlerden Hesapli ve Kusursuz Ceviri. Ingilizce, Osmanlica, Almanca, Fransizca, Ispanyolca, Italyanca ve Rusca.
Firmamız milli levhalar ve sınıf içi levhaları uygun fiyatla sizlere ulaştırmaktadır.
Firmamız yazılım eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Otomobil ve Motosiklet ehliyetinde çağdaş kurs
Bilgisayar, autocad, muhasebe, ingilizce dil kursu, açıköğretim, grafikerlik ve webtasarım kursları veren türkiyenin lider eğitim kuruluşu.
Fenerbahçe Sürücü Kursu Haznedar ve Şişli'de
İnsanlar için yaşam boyu sürmesi gereken eğitim faaliyetlerini, Türkiye'nin hatırı sayılır üniversitelerinin akademisyen ve her biri konularının uzmanı olan eğitmen ve danışmanlarımızdan oluşan profesyonel kadromuzla sürdürmek, çalışanların verimliliklerini artırmak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak üzere kurulduk. Temel hedeflerimizden biri de, "kurumlara özel tasarlanan eğitimlerimizle kuruma özgü çözümler üretmek" tir.