Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Eskisehir İle İlgili Firmalar

Firmamız danışmanlık ve belgelendirme çalışmaları yapmaktadır.
Bilgisayar satış teknik destek ve yerin servis hizmeti vermekteyiz
Custo med gmbh yıllardan beri kardiyo-pulmoner teşhis dünyasının önde gelenlerinden olup, pc ile tanı (diagnostik) sistemlerde pazar lideri konumuna yerleşmiştir. Adımız tıp dünyasında kalite ve güvenirlilikle birlikte anılmaktadır.
Deneyimli eğitmenlerimiz tarafından gerçekten bilerek sürücü belgesi almak için...
Sanayi Tesislerinin LNG, Doğalgaz tesislerini kuran firma 1989 yılında Doğalgaz sektörüne girmiş olup bu zamana kadar devam etmektedir.
Eskişehir inşaat taahhüt proje bina su yalıtımı çatı yalıtım epoksi kaplama ve mimarlık konularında hizmetinizdeyiz.
Firmamız 10 yıldır Eskişehir'de güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet göstermektedir.
Akgül Kimya 1954 yılından bu yana Eskişehir'de faaliyet göstermekte, çeşitli kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üretmektedir. Bunun yanında halk arasında Açık Parfüm diye adlandırılan versiyon parfüm de üretmektedir. Ürünlerini, yurtiçinde oluşturduğu bayi ağı ile pazar
Türkiye endüstrisinin gelişmesini amaç edinen şirketimiz genç, dinamik, aktif bir kadroya sahiptir. Endüstrinin değişik alanlarında yaptığımız sayısız çalışmalarla elde ettiğimiz bilgi ve tecrübelerimizle otomasyon sistemlerinin en temel mimarisinden en üst düzey kompleks yapısına kadar teknolojiye yön vererek çözüm üretmekteyiz.Tasarımlarını yapt
Kablolu ve kablosuz alarm sistemleri, yangın, duman ve ısı algılama sistemleri, bekçi tur ve personel kontrol sistemleri, gece gündüz görüşlü ve speed dome güvenlik kamera sistemleri konularında faliyet göstermekteyiz.
Maltadan İngiltereye, Kanadadan İspanyaya ülke ülke dil okulları, karşılaştırmalı fiyatlar,Maltadan İngiltereye, Kanadadan İspanyaya ülke ülke dil okulları, karşılaştırmalı fiyatlar, kurs bilgileri, Makaleler, Öğrenci izlenimleri, Burs olanakları, haritalar, konaklama, ülke bilgileri, faydalı bilgiler, vize işlemleri ve yurtdışı eğitimle ilgili hemen her konu. 16 yıl deneyimli
1970 yılında celal dertli tarafından elektrik malzemeleri satışı ve taahüt işleri yapmak amacı ile kurulan firmamız günün değişen koşullarına olarak kendisini geliştiren firmamız 2000 yılında şirketleşmiş olup faaliyetlerine devam etmektedir.
Firmamız ofis mobilyaları, vitrin sistemleri, eczane dolapları ve aksesuarları, fuar stand sistemleri imal etmekteyiz.
35 yıldır Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yer alan ocaklarımızdan çıkardığımız mermerleri yine kendi fabrikamızda işliyoruz.
İnternette sanal fuar ve tanıtım hizmetleri web Uygulamaları, e-ticaret, sanal ofis, b2b, b2c internette güvenlik çözümleri konularında hizmet vermekteyiz.
Taksi ve dolmuş giydirme yoluyla reklamınızı yapıyoruz.
Su yumuşatma sistemleri yüzme havuzları yapımı ve bakımı.
Online alışveriş yapabileceğiniz binlerce çeşidi ile halı ve ev tekstilinde seçme ürün gamı ile kargo ücretsiz adres teslimi hizmet vermekteyiz.