Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Madencilik İle İlgili Firmalar

Firmamız denizli'nin kale ilçesinde madencilik sektöründe hizmet etmektedir.
Maden Seramik Kimya teknolojileri sunan firma ANKARADA. Seramik malzemeler Maden makinaları Maden işletme,Mermer ve uygulamaları kimyasallar , labarotuar malkzemeleriÜretim ithalat ve ihracatı ile iştigal etmektedir.
Kaucuk kesim ve dizim kalıpları imalatını yapmaktayız.. uygun fiyat ve kaliteli malzeme kullanıyoruz.
Firmamız özellikle Marmara, Bursa Bej, Gölpazarı, Bilecik Beji, Traverten üretimi yoğun olmak üzere her cins mermeri işlemektedir. Üretimimiz ham plaka ve ebatlı kesim olarak yapılmaktadır. Plaka satışı yanı sıra son yıllarda inşaat montajı, tezgah ve merdiven olmak üzere her türlü alanda uygulamalarımız mevcuttur.
Zemin etüdü su sondajı su arama fore kazık mini kazık ankraj bina etüdü kesafet sıkışma proktor deneyleri yapmaktayız.
Üretilen Bazalt Kayrak Taşı Hakkında Bilgi Vermektedir.
Firmamızın kuruluş tarihi 1997 yılına dayanmaktadır, faaliyet alanımız kaolen üretimi ve pazarlamadır.
Ttoptan hurda alım satımı
Firmamız tamburlanmış dogaltaşlar, çakıllar, kayrak, kuptaş konularında faliyet göstermektedir.
Kaliteli bazalt (Basalt) ve bej (Beige) mermerin adresi.
Sergra granit mermer 2001 yılından beri faliyetine devam etmektedir. Geçmişin yapı taşları olan granit ve mermeri Türk tüketicisinin beğenisine sunmaktadır. 2003 yılında Çin xiamen bölgesinde kurduğumuz işleme tesisimiz ile Türk tüketicisine ucuz ve kaliteli granit ürünleri sunmaktayız.
Firmamız 1971 yılından bu yana edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübesiyle ürettiğimiz makinalarımız ile ülkemiz bazında madencilik ve makina sektörüne hizmet vermektedir.
Domino Madencilik indere limestone,traverten,mermer gibi doğal taşların tanıtım ,pazarlama ve tedariğini yapmaktadır.
Firmamız 2000 yılında doğaltaş, mermer ve traverten ihracatı yapmak amacı ile kurulmuş, daha sonra kendisine ait ocakları ile ve dinamik bir ekip anlayışı içerisinde 2004 yılı başından itibaren 8000 m2 açık alan, 1200 m2 kapalı alan olan fabrikasında patlatılmış doğal taş üretimine geçmiştir.
Doğal taş kayrak taşı üretim pazarlama ve uygulama üstkar inşaat
Firmamız çankırı ilinde kurulmuştur. bentonit kömür tozu üzerine çalışmaktadır
Firmamız Ecu bakırdan bakır lama, bakır filmaşin, bakır örgülü tel, bakır levha, bakır boru, bakır şerit ve bakır çubuk üretimi yapmaktadır.
1991 yılından günümüze rrgaz Sakarya bölge bayi ile sizlere hizmet sunan erenkar, aynı zamanda Türkiye kömür işletmelerinin Sakarya ve Düzce illeri bayii olarak tunçbilek ve somadan gelen yerli kömürleri halkımıza sunuyoruz.