Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


İŞBİLİR METAL
Hali hazırda acık alan uzerinde faaliyet gosteren firmamız tum yukleme, bosaltma, tasnif etme, parcalama, presleme, imha etme, stoklama ve sevk etme islemlerini kendi bunyesinde yetismis deneyimli elemanları tarafından yapmaktadır.
Firmamızın satın almıs oldugu urun yelpazesi cok genis olup son 7 yıldan bu yana tum demir celik ve renkli metal mamul ve yarı mamullerine birinci kalite olarak standartlar ve sertfikalar dahilinde alıp satmakta, karsılıgında hurdayla barter yapmakta.
Profesyonel kadroya ve teknolojik alt yapıya gereken duyarlılığı göstererek sadece cevreye değil, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyüdü ve büyümeye devam ediyor. Çevresine ve türk ekonomisine sağladığı büyük katkılarla büyümeye devam etmektedir. ilkelerine bağlı kalarak çalışmalarını devam ettirmek ve kapasitesini arttırmak en önemli amacıdır. firmamız; tüketimi gün geçtikçe artan geri dönüşümlü maddelerin toplanması ve çevrenin korunması ilkesi ile doğadaki geri dönüşüm zincirinin en önemli halkalarından birini oluşturarak, hassas çalışmalarıyla bilinçli bir hizmet vermektedir. İŞBİLİR METAL; müşteri memnuniyetinin öneminin, hedefe ulaşma yönündeki en önemli etken olduğunun daima farkındadı. Türkiye nin tüm il ve ilçelerinde oluşturulmuş şube ağıyla, başta demir ve demirdışı metaller olmak üzere, alüminyum ve pet şişe hurdaları toplama ve işleme hizmeti veren firmamız, . 1999 yılında kurulmuş olan şirketimiz her geçen sene artan bir kapasiteyle ülkemize hizmet etmektedir. Türkiye çapındaki şubelerimizden gelen geri dönüşümlü malzemeler sahamızda toplandıktan sonra türlerine göre ayrılıp işlenir ve tekrar ekonomiye kazandırılır. İŞBİLİR METAL, tüm bu iş akışında görev disiplini ve hız ilkelerini yerine getirmeye çalışır. Müşteri memnuniyetinin öneminin, hedefe ulaşma yolundaki en önemli etken olduğunun daima farkındadır
Adresimiz : cebeci mah 2602 sokak no7 sultan çifligi