Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Balikesir İle İlgili Firmalar

A'dan Z'ye Okul ve Büro malzemeleri, Oyuncak Çeşitleri ve Sanal Malzemelerin toptan ve parekende satışı
Marmara Akademi olarak uzman eğitmen kadrosu ile İstanbul' da uzun yıllar boyunca çalışmış olduğu sektörde ki edinmiş olduğu tecrübe ile Balıkesir' in gözde ilçesi Edremit' te faaliyet göstermektedir.
Gündüz, denizde serinlerken akşam geç yatma sabah erken kalkma sorunun olmadığı kendi evinizde gibi tatil yaşamaya nedersiniz?
Web tasarım konusunda hizmetinizdeyiz.
Ceviz fidan meyve badem
1977 yılından bugüne kalorifer, buhar, buhar kazanları ve doğalgaz sektörlerinde faaliyet gösteren firmamız toplam kalite anlayışını her konuda müşterilerimizin ihtiyaçlarıyla buluşturmaktadır.
Biz; damak tadı ve saglıgını ön planda tutan,cok özel kisilerce tercih edilen ve atalarımızdan bugüne kadar gelmis bir sirket olarak,kalite gıda güvenligine cok büyük önem veren anlayısımızla tüketicilere saglıklı ve mükemmel ürünler sunmaktan gurur duyarız...
er-ok müh ltd şti 1997 tarhinden itibaren lider çelikkapı üretimi yapmaktayız saygılarımla nail tahir köstek
Balıkesir'de çiçekçi dükkanınız.
2000 senesinde Bandırma da başlattığımız, üretim materyallerini market ve çiçekçilerden temin ettiğimiz anaçlık çiçek soganlarını, titizlikle, itinalı bir şekilde ithal torf, saksı, sera, açık alanlarda türlerine ve cinslerine göre uyguladığımız çalışmaların sonucunda, üretim faaliyetine geçmiş bulunmaktayız.
Firmamız endüstriyel mutfak ve soğutma sanayi üzerine üretim yapmaktadır.
Firmamız Balıkesir ve Çanakkale illerini kapsayan bölgede, betek - filli boya satış ve dağıtımını her sene artan işlem hacmi ile sürdürmektedir.
Firmamızın kuruluş tarihi 1997 yılına dayanmaktadır, faaliyet alanımız kaolen üretimi ve pazarlamadır.
Firmamız 2000 yılında doğaltaş, mermer ve traverten ihracatı yapmak amacı ile kurulmuş, daha sonra kendisine ait ocakları ile ve dinamik bir ekip anlayışı içerisinde 2004 yılı başından itibaren 8000 m2 açık alan, 1200 m2 kapalı alan olan fabrikasında patlatılmış doğal taş üretimine geçmiştir.
Balıkesir'in 1 numaralı dershanesi Sınav dergisi dershanesi "Yükseklerden Vazgeçmeyin"
Balıkesir Neon imalat
Balıkesir'de üretimi yapılan ege, marmara, edremit körfezi, Bursa ve İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de tanınan meşhur sucuk üretim firmasıyız.
Firmamız tüm Ege ve Marmara bölgesine ev eşyalarınızı komple ve parsiyel olarak taşır.