Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Inegol İle İlgili Firmalar

Yıllardır elektronik kart tamiri ve endüstriyel otomasyon çözümleri üzerindeki tecrübelerimizi bünyemizde sizlere daha kaliteli hizmet vermek için birleştirdik.
BURSA/İNEGÖL İLCESİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ.SİZLEREDE HİZMET VERMEK İCİN BURDAYIZ.SAYGILARIMLA hüseyin GARTEL.
Firmamız modern stilde hazırlanmış oturma grupları (koltuk-kanepe-sofa)üretmekte, bu ürünleri Türkiye'nin tüm bölgelerine ve Yurt dışına sunmaktadır.
Gümrükle ise işiniz Umut gümrükleme rehberiniz.
Mobilya koltuk üretimi, toptan ve parakende satışı yapmaktayız.
Her türlü sac kesim, büküm, kaynak, silindir ve istenilen ölçülerde cnc plazma ile hassas kesim yapılmaktadır.Ayrıca alet takım dolapları ve baca sistemleri de yapılmaktadır.
Area insanların yaşam tarzını belirleyen mobilya üretimi alanında uzmanlaşarak uluslar arası marka olmayı hedeflemektedir. Firmamızın pozitif düşünen ve taşıdıkları misyonu haklı çıkaracak bir enerjiyle hareket eden çalışanları, ülkemizin bütün şehirlerindeki müşterileriyle ürünlerini buluşturmayı hedef edinerek gerçekleştirmek için tam bir inançla çalışıyoruz.
Genç odası modüler mobilya üretimi satış pazarlama ve İhracatını yapmaktayız.
Firmamız 1995 yılı itibareyle mobilya ve koltuk üretimine başlamıştır.Ürünlerimiz klasik ahşap ve modern olmak üzere yatak odası, yemek ve oturma gruplarıyla koltuk takımı üretmekte olup tüm ürünlerimiz 2 yıl TSE garantili ve 10 yıl firma garantisi altındadır.
Farklı kalite anlayışıyla uzun yıllardır kendi tarzını oluşturmak isteyen tüketicilerin evlerine konuk olan KİRAZ SOFA, yurt dışı ve Türkiye genelindeki satış noktaları ile faaliyet göstermektedir.

Çağdaş dizayn ve yüksek kalitenin birleştiği yemek odası ve yatak oda
Aşısız Çöğür fidanı 1975 yılından itibaren Cerrah Kasabasında üretilmektedir. Türkiye nin her bölgesine aşısız çöğür fidanı Cerrah Kasabasından sevk edilmektedir. Firmamız Akdoğan Fidan 1985 yılında üretimine başlamış olup, ürettiği ürünlerde önce kalite ve müşteri memnuniyeti düşüncesiyle hareke
1970 yılında meyve fidanı yetiştiriciliği alanında faaliyetlerine başlayan firmamız, çeşitli iklim ve toprak koşullarına uyum sağlayabilen bodur, yarı bodur ve çekirdek tohumundan yetişen anaçlara aşılı Armut, Elma, Erik, Kayısı, Kiraz, Muşmula, Nek
1989 yılında Bursa/İnegöl - Cerrah kasabasında fidancılık sektöründeki faaliyetlerine başlayan Güray Fidancılık bugüne kadar ceviz, badem, kiraz, elma, kayısı, armut, şeftali, kavak ve enderes (mahlep) türlerinde üretim yapmaktadır. Kaliteli, sağlıklı fidanlar üretere
1984 yılından günümüze fidancılık yapan firmamız bir aile kuruluşudur.

Arat Fidancılık adı altında hizmet veren bizler, yetiştirdiğimiz fidanlardan yalnızca bir tanesiyle bile gelecekte yüzlerce kilo meyve verimi alacagınızı düşünmekten çok mutluyuz.