Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Ithalat İle İlgili Firmalar

Firmamız geniş teknik kadrosu ve konusunda uzman personeli ile Türkiye ve komşu ülkelerde, 7 farklı faaliyet alanında hizmet vermektedir.
Motorsiklet yedek parca üretimi ağırlıklı olarak ateşleme sistemleri ve korna.
Firmamız her türlü ot süpürge imalatını ve toptan satışını yapmaktadır.
Jaguar İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti., Plywood ve Poliüretan Hammadde ithalatı ve satışı üzerine faaliyet göstermektedir. Girişimci ve güçlü kadrosu, kaliteli ve doğru hizmet anlayışı ile faliyette olduğumuz konularda daima en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.
Çin pazarından ithal etmek istediğiniz ürünlerin ürettirilmesi için tüm siparişin takibi, üretilen ürünlerin istenilen kaliteye uygunluğunun kontrolü, denetimi, gözetimi,piyasa araştırılması tarafımızdan yapılmaktadır.
Tüm dillerde, ticari, hukuki, edebi, akademik, tıbbi, ardıl (sözlü) ve simultane tercüme çeviri hizmeti vermekteyiz.
Firmamız yurt içi ve yurt dışı gıda ithalat ve ihracatı yapmaktadır.
Firmamız, tüm bakanlıklar ve resmi kurumlardaki ithalat, ihracat vb. işlemlerle ilgili belgeler konusunda danışmanlık hizmeti veren saygın bir kuruluştur.
Firmamız cd vcd ve dvd sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız ölü deniz tedavisi intensive spa markası ile Türkiye'de tedaviye başlamıştır.
Firmamız gıda sektöründe ihracat ve ithalat yapmaktadır.
Firmamız ithalat ve ihracata konu ürünlerin, gümrük işlemlerinin takip etmektedir.
Firmamız birçok sektöre hizmet vermektedir.
Paslanmaz çelikten mamul dikişli veya dikişsiz borular,profiller,köşebent, çubuk ve lamalar, rulo ve tabaka saclar ve boru eklenti malzemelerinin ithalatını ve satışını sağlamaktadır
Her geçen gün değişen iç ve dış pazar şartlarında, gelişen bilgi ve teknolojiye ayak uydurmaksızın, mevcut rekabet ortamında sağlıklı sonuçlar elde edilemeyeceğinin bilincinde olan Bursa Bilgisayar ve Tercümanlık Hizmetleri, üretim ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalara bilgisayar teknolojileri Konusunda...
Firmamız 2002 yılından beri giyim ve kozmetik ürünleri ihracat & ithalatını yapmakta, kaliteli ve hesaplı ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
Yurt dışına her türlü ürünün ihracatı ve yurt dışından her türlü ürürün alımı için alıcı ve satıcıları buluşturmak ve bu süreçte her türlü yardımı sağlamaktayız.
Kobilere dış ticaret, danışmanlık, eğitim, sertifikasyon, ithalat, ihracat, satış desteği veriyoruz.