Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Ihracat İle İlgili Firmalar

Firmamız geniş teknik kadrosu ve konusunda uzman personeli ile Türkiye ve komşu ülkelerde, 7 farklı faaliyet alanında hizmet vermektedir.
Çin pazarından ithal etmek istediğiniz ürünlerin ürettirilmesi için tüm siparişin takibi, üretilen ürünlerin istenilen kaliteye uygunluğunun kontrolü, denetimi, gözetimi,piyasa araştırılması tarafımızdan yapılmaktadır.
Firmamız yurt içi ve yurt dışı gıda ithalat ve ihracatı yapmaktadır.
Motorsiklet yedek parca üretimi ağırlıklı olarak ateşleme sistemleri ve korna.
Firmamız her türlü ot süpürge imalatını ve toptan satışını yapmaktadır.
Firmamız ölü deniz tedavisi intensive spa markası ile Türkiye'de tedaviye başlamıştır.
Firmamız, tüm bakanlıklar ve resmi kurumlardaki ithalat, ihracat vb. işlemlerle ilgili belgeler konusunda danışmanlık hizmeti veren saygın bir kuruluştur.
Firmamız 2002 yılından beri giyim ve kozmetik ürünleri ihracat & ithalatını yapmakta, kaliteli ve hesaplı ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
Firmamız gümrük müşavirliği hizmetleri vermektedir.
Firmamız diş labaratuvarı malzemeleri konusunda faliyet göstermektedir.
Jaguar İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti., Plywood ve Poliüretan Hammadde ithalatı ve satışı üzerine faaliyet göstermektedir. Girişimci ve güçlü kadrosu, kaliteli ve doğru hizmet anlayışı ile faliyette olduğumuz konularda daima en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.
Firmamız cd vcd ve dvd sektöründe faliyet göstermektedir.
Tüm dillerde, ticari, hukuki, edebi, akademik, tıbbi, ardıl (sözlü) ve simultane tercüme çeviri hizmeti vermekteyiz.
Kobilere dış ticaret, danışmanlık, eğitim, sertifikasyon, ithalat, ihracat, satış desteği veriyoruz.
Yurt dışına her türlü ürünün ihracatı ve yurt dışından her türlü ürürün alımı için alıcı ve satıcıları buluşturmak ve bu süreçte her türlü yardımı sağlamaktayız.
Firmamız birçok sektöre hizmet vermektedir.
Paslanmaz çelikten mamul dikişli veya dikişsiz borular,profiller,köşebent, çubuk ve lamalar, rulo ve tabaka saclar ve boru eklenti malzemelerinin ithalatını ve satışını sağlamaktadır
Rusya Federasyonu'na Uygunluk Standardı Gost-R Rusya Federasyonu hükümetince, tüketicinin korunması ve standartlığın sağlanması amacıyla çıkarılan GOST–R standart denetlemelerce "standart ve kolaylık" sağlıyor.