Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Plastik Sanayii İle İlgili Firmalar

Yurt dışından polietilen hammaddeleri, kauçuk hammaddeleri ithalatı yapmaktayız.
PVC plastik levha, PVC masa örtüsü, PVC banyo perdesi, PVC oto brandası, izolasyon malzemesi (membran)
1978 den günümüze yüzme palet üretiminde öncü isim.
2000 yılında İatanbul Bayrampaşa'da kurulan şirketimiz 2003 yılından itibaren Güngörendeki 3500 metrekare kapalı alanında faaliyetine devam etmektedir.
Türkay plastik 38 yıldır başta endüstriyel mutfak firmaları olmak üzere çok farklı sektörlere polietilen ürünler üretmektedir. Bunların başında hijyenik polietilen hazırlık ekipmanları ve kesim levhaları gelmektedir.
Gülatılım, Isparta'da bulunan üretim yeri ile, pvc pencere üretimi yapmaktadır.
Metal işleme, çelik konstrüksiyon, pvc kapı pencere, çelik kapı, sandviç panel alanlarında faaliyet gösteriyoruz.
Başlıca tedariğini yaptığımız hammaddeler polietilen, polistren, polivinilklorür, polipropilen, acrylonitrile butadien styrene, polietilen treftalat, endüstri plastikleri, compaund, yardımcı hammaddeler titan ve masterbachler.
Şu an üretimini yaptığımız bütün mamullerin tasarım aşamasında çok yönlü ve kapsamlı ar-ge çalışmalarımız oluyor. Gerek yurtdışı, gerek yurtiçi fuarlardan başlayan araştırmalarımız, son kullanıcının neresinden memnun değilsiniz, nasıl olmalı sorusuna kadar uzanıyor.
Plastik kalıp imalat üretim cnc plastic mold mould cnc otomat enjeksiyon hacim kalıpçılık iso 9001
Plastik boru ve su deposu imalatı, toptan ve perakende satış yapmaktayız.
Yağmurlama, damla sulama sistemleri, plastik küresel vana iamalatıı, plastik boru üretimi, makine ve kalıp imalatı yapmaktayız.
Profil lastik sektöründe faaliyet gösteren firmamız inşaat, otomotiv, makina başta olmak üzere birçok sektöre hizmet vermektedir.
Bimex plastik kalıp, enjeksiyon ve makine sektöründe Gebze'de 2000m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.
1996 yılında plastik kalıp yapımıyla faaliyete geçen firmamız 1999 yılına kadar plastik enjeksiyon kalıpları, polyetilen şişe kalıpları, pet şişe kalıpları alanında üretim yapmıştır.
Cast polyamide çubuk ve levha üretimi yapmaktayız.
Hur-Mak; plastık enjeksiyon makinaları,tarım ve genel amaçlı ihracat plastik kasaları, kalıplar, kırma ve sogutucu, ihtiyacınıza binayen çeşitli makinalar temin edilir...
Vakum ambalaj imalatı, ayran viyölü, fide viyölü, çikolata seperatörü, tabak, bardak, köşeli kablar, şale kabı, dondurma kabı ve özel ürünler üretmekteyiz.