Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Saglik İle İlgili Firmalar

Herhangi bir nedenle emzirilemeyen bebek için en iyi gıda; annesinin memesinden sağılan süttür" ilkesinden hareketle; kiralama ve/veya satış yöntemi ile hastanelerde, evlerinizde ve iş yerlerinizde elektrikli anne sütü pompalarını 24 saat hizmet anlayışı ile annelere sunmaktayız.
Sağlık sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Doktorları detaylı olarak Tanıtan Doktor ve Sağlık Sitesi. Doktorlar bu siteye kayıt olarak tanıtımlarını yaparlar, hastalar da çok detaylı olarak doktor bilgilerine bu siteden ulaşabilirler. Doktorların detaylı olarak tanıtıldığı en kapsamlı Doktor Sitesi. Doktorlar branşlara göre aranabilir, doktorlar resimli olarak kayıt yapılır, doktor adresleri haritada görülebilir.
Firmamız medikal malzeme olarak genelde eczane ve hastanelere hizmet vermektedir.
Firmamız genetik alanında çalışmalar yapmaktadır.
Duruduş - Jakuzi Hidro Masaj ve Akrilik Küvet Online Parakende Satış Sitesi. Güvenilir, hızlı, ekonomik.
Son teknoloji soğutma sistemli CE belgeli ve Amerikan fda onaylı cihazlarla hizmet vermekteyiz.
Pek çok kişi, kendilerini kurtarabilecek şifalı bitkiler bulunduğu halde, çesitli hastalıklardan acı çekmeye devam ediyor.
Epiart lazer epilasyon merkezi dermotolog Öznur Hasanoğlu Öcal ve uzman estetisyen Çiğdem Tekin tarafından kurulmuştur. Lazer epilasyonda uzman ve tecrübeli kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Firmamız eeg emg ekg manyetik stimulator cihazlarının üreticisi olan neurosoft firmasının Türkiye distribütörüdür.
ENDOSCOMED-endoskopi sistemleri,yedek parça ve teknik servis
Lazer epilasyon hakkında bilgileri bizden alabilirsiniz.
firmamız 1991 yılından bu yana hizmet vermektedir.hastahane demirbaş malz.ortopedik ürünler fizik tedavi demirbaş ve cihazları imalatını yapmaktadır.ayrıca tüm tıbbi cihaz ve sarf malzemelerin alım satımındada hep bir adım önde olmayı başarmıştır.
24 saat ayakta teşhis ve tedavi yapmaktayız, emekli sandığı ile anlaşmamız vardır.
Doğum Özel bir andır. Mahrem bir iştir doğum fotoğrafçılığı. Hafife alınacak bir şey değildir. En basit haliyle, bir mucizenin belgeselleştirilmesidir. Gülsüm Usta Ergil
DIETRINE Patch ile artık kilo vermek çok kolay ve zahmetsiz. Üstelik kaybettiğiniz o eski kiloları kesinlikle ve kesinlikle geri almayacaksınız. İşin sırrı tamamen bitkisel özlerden oluşmuş zayıflama bandımızın içeriğinde saklı.0216 337 76 00
tansiyon ve şeker ölçme aleti masaj aleti zayıflama kemerleri ithalat toptan parekende satış yeri.
Medikal sektöründe faliyet göstermekteyiz.