Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Saglik İle İlgili Firmalar

Firmamız tarafından ithal edilen kontrastlı madde çekimlerinde kullanılan,otomatik pompa enjektör sistemlerine (tyco,medrad ve nemoto marka cihazlara) bire bir uyumlu tomografi ,anjio, mr şırıngaları ve aksesuarlarının türkiye capında pazarlama organizasyonunu gerçekleştirmektedir.
2002 yılından bu yana kalça ve diz protezi konusunda bursa'da hizmet vermekteyiz.
Sağlık sektöründe daha çok radyoloji ve kardiyoloji alanındaki tıbbi cihaz, aksesuar ve sarf malzemeleri ile ilgili distribütör, satış ve servis hizmetleri vermekteyiz.
siemens işitme cihazları pilleri 2.800 + kdv Hearing Aid Batteries - Siemens
Kolostomi,Ürostomi Torbaları ve aksesuarları (Coloplast),Kendinden Kayganlaştırıcılı Sonda(Conveen),Sonda ve Kataterler (Porges),Yara Bakım Üürünleri, (Comfeel),Aesculap Cerrahi Aletler,B.Braun Sütur ve Sarfları
Firmamızda röntgen cihazları imalatı ve sarf malzemesi bulunmaktadır.
Seni markalı hastabezlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.
Firmamız halk sağlığı adına haşere ile mücadele ilaçları ve ithal çim tohumları satmaktadır.
İlgi alanında üstün başarılara sahip 20 yıllık deneyime sahip bir firmayız. Tıbbi malzeme olarak birçok bayiliğimiz ve üretimimiz mevcuttur. Cerrahi branşta sutur ve Lapodoskopik ürünler Ethicon - Tyco - Conmed - Doğdan - Uno - Bıçakçılar - Coloplast - 3M - Braun - Lohmam/Rucher ürünleri ve daha birçok çeşit ile hizmetinizdeyiz.
Şirketimiz çocuklar için tasarlanmış fitness ve spor aletleri satışı yapmaktadır.
Lazer epilasyon izmir - konusunda uzman merkez
Şirketimiz farklı branşlardaki konuları ile, çeyrek asırlık bir süreden beri sektörün hizmetindedir.
sağlık sektöründe 10 yıldır enfekte atık kutuları ve tıbbi atık poşeti üretimi yapan firmamız yeni üretmiş olduğu medikal tepsi modeliyle tüm sağlık camiasına hizmet vermeye devam etmektedir.
Esdur Bakliyat Paketleme Konun un irmik bulgur esdurcafe kahve üretim ve pazarlama
Plastik cam malzemeler konusunda faliyet göstermekteyiz.
Pet hayvanlarınızın periyodik aşıları; mama ve pet ürünleriyle Nif veteriner polikliniği hizmetinizde.
Ac Dental 12. yılına geldiği bu günlerde Türk Dişhekimliğine Dünya'da ve Türkiye'de yaygın olarak kullanılan ekipman ve malzemelerin satışını ve imalatını yaparak hizmet vermektedir. Amacımız imalatını ve genel dağıtıcısı olduğumuz ürünleri sizlere uygun fiyatlarla ve servis
klinigimiz izmir gaziemirde faliyet göstermekle birlikte karabaglar üçyol hatay torbalı ayrancılar pancar uzundere bornova sarnıç menderes görece değirmendere kısıkköy sanayi gibi geniş bir alanda faliyet gösteriyor genelde köpek ve kedilerin aşılaması ve tedavisi ağırlıklı olmak üzere tüm evcil hayvanlara klinik hizmeti verilmektedir.