Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Saglik İle İlgili Firmalar

Estetik international estetik cerrahi merkezi Bursa'nın en prestijli merkezi zafer plaza'da bulunan Türkiye'nin en büyük ve en modern estetik kliniği.
Özellikle Laboratuvar cihazları bakım onarımı ve tüm cihazların elektronik kart onarımlarını yapmaktayız.
Portör hormon ve tüm tahlillerinizi güvenerek yaptırabileceğiniz adres.
İlkyardım eğitimleri ve sertifikalarında güvenilir kuruluş
Aileden biri evde bakım merkezi, uzman kadrosuyla, yaşlılardan, bedensel engellilere, kronik hastalığı olanlardan, yeni doğum yapmış annelere ve bebeklerine, kısacası bakıma ihtiyaç duyan herkese hizmet götürüyor.
Pediatri Üroloji Genel Cerrahi
Tedavi amacı ile yurt dışından hasta getirip türkiyedeki sağlık kuruluşlarında tedavilerini yaptırmak amacı ile kurulmuş bir girişimiz.
%100 doğal tek kullanımlık tekstil ürünleri. yastık kılıfı-terlik-çarşaf-nevresim-hasta,doktor önlükleri-iç çamaşırları-havlu
Exsto; distribütörlüklerinin yanısıra deneyimli ekibiyle ilaç, gıda, kozmetik ve hastane sektörüne mühendislik hizmeti vermektedir.
Diyabet için ihtiyacınız olan her şey. Diyabet ve diyet ile ilgili tüm ürünleri bulabilirsiniz. Siparişlerinizi internet veya telefonla bize iletebilir ya da Nişantaşı'ndaki mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Siparişleriniz Türkiye ve Kıbrıs dahilinde kapınıza teslim edilir.
Çocuklar neşe içinde muayene oluyor.
Selay kimya ve kozmetik dünyaca ünlü amerikan vivid firmasının ve taivan buccone firmasının türkiye distribütorüdür herbal doğal ürünler vividherbal lifli sabunlar bitkisel sabun çeşitleri vücut jelleri kulak tıkaçları şampuanlar özel sipaşe göre imalat sektöründe öncü markadır.
Medikal oksijen üretim sistemleri imalat, ithalatı.
On yıldır Erenköy Sahrayıcedit'te Yetişkin ve Çocuk KBB Hastalıkları ve Yüz Estetik cerrahisi Konusunda Hasta Hekim arasında güvene dayalı hizmet vermektedir.
Bitkisel ve doğal ürünler, anne ve çocuk sağlığı, cilt sağlığı ve bakımı, vücut , tırnak sağlığı ve bakımı, cinsel sağlık, saç bakım ürünleriyle hizmetinizdeyiz.
Tüp bebek ve bilimsel araştırmalarda öncü firma
KBB İSTANBUL aynı branş hekimlerinin biraraya gelerek, yeni teknolojilerin ışığında bebek, çocuk, ve yetişkinlerin muayene ve tetkiklerini üstlenmektedir.
Şirketimiz medical sektörde faaliyet göstermektedir.kendi ürettiğimiz ve ihracatını yaptığımız ürünler bulunmaktadır.