Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Saglik İle İlgili Firmalar

Şirketimiz LANAFORM Belçika kökenli uluslararası bir kuruluştur. 30 yıldan beri sağlık ve konfor geliştirme üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Şirketin kuruluşundan bu yana, « doğal sağlık > felsefemiz değişmemiştir.
Kuruluşumuz sağlık alanında faaliyet göstermektedir.
Firmamız astım allerji ve solunum ürünleri ithalat ihracat ve üretimini yapmaktadır.
Firmamız zeytinburnunda diyaliz hizmeti vermektedir.
Ugur medikal 2000 yılında kuruldu, araştırmacı ve enerjik yapısı sayesinde çok kısa sürede firmanın ürün yelpazesi genişletildi.
Ortez protez ve rehabilitasyon malzemeleri imalat ve satışı ortez protez malzemeler kompenentleri ithalatı ve satışı ayak sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermekteyiz.
İstanbul'un ilk özel hastanelerinden biri olan Doğan Hastanesi, Sağlık Bakanlığı'nın tam teşekküllü "A1 Grubu" hastane kategorisindeki çok az sayıda hastaneden birisidir.
Firmamız sağlık bakanlığı onaylı ilkyardım eğitimi vermenin yanısıra, kayseride ilk ve tek olan tam donanımlı ve uzman kadrosuyla özel ambulans servisi hizmetinide siz değerli kayserililerin hizmetine sunmuştur.
Porselen diş fırınları, kuvars cam rezistans ve diş protez konularında faliyet göstermekteyiz.
Web Sitemiz Obezite ve Diyet'e Yardımcı Olabilecek, Uzman Hekim ve Diyetislerin Hazırladıkları Bilgi Kaynaklarından Faydalanılarak Tasarlanmış Olan Türkiye'nin En Güncel Diyet Sitesidir.
2000 yılında kurulan firmamız 2007 yılında oluk business synergy olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
bay,bayan,cocuk güzellik salonu
Termometre projelendirme, danışmanlık ve üretim merkezi.
Plastik cerrahi,Medikal estetik ve Saç ekimi,Botoks,Burun estetiği,Meme büyütme,meme küçültme,meme dikleştirmeoperasyonları, kaş kaldırma, boyun germe,yüz germe,amaliyatsız varis tedavisi,liposuction,LPG
ozon sauna,ozon jeneratörleri
Ülkemizde acil tıp teknisyenleri için yokluğu fazlası ile hissedilen derneğimiz acil tıp teknisyenleri derneği kısaca adı ; ATT- der kurulmuş bulunuyor.
Tüm branşlarda kurum anlaşmamız mevcuttur.
Endüstriyel temizlik dezenfeksiyon hijyen ürünleri patentli hijyenik paspas imalati dezenfektanlar hijyen laboratuvari kurulusu mikrobiyolojik urunler hijyen kontrol kitleri hijyen istasyonu ultraviyole sterilizayonu laboratuvar malzemeleri egitim danismanlik.