Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Kişi neden yabancı dil öğrenmek ister? Öncelikle: Edebi bir yazı yazabilmek için mi?
Yeni bir dilin dilbilgisi kurallarına hakim olabilmek için mi? HAYIR!
Kişi, öncelikle sağlıklı iletişim kurabilmek; duygu, düşünce ve gereksinimlerini - sözlü ya da yazılı anlatımla- doğru biçimde ifade edip aktarabilmek için yabancı dil öğrenir.
Anadilini konuşurken kimse önce dilbilgisi kurallarını düşünüp buna göre cümle kurmaz. Oysa geleneksel yabancı dil öğreniminde, kişiye kendini ifade etme yeteneği kazandırmak yerine, o dilin yapısı üzerine eğilmek gibi bir yanlışlık süregelmiştir. Dili bir noktaya kadar öğrenip kendini ifade edememek ise kişiyi yıldırmıştır. Hiç kuşkusuz siz de öğrenmeyi amaçladığınız dilde öncelikle kendinizi ifade edebilmeyi istersiniz değil mi?
Avrupa Birliği ne katılma sürecindeki Türkiye de ilk, orta ve yüksek öğreniminde yabancı dil eğitimi almış olmasına rağmen, o dilde kendini ifade etmekte güçlük çeken bireyin izleyeceği en doğru yol, kendi anadilini öğrendiği doğal ve evrensel yoldur.
Birkaç dil bilen bir kişi, bunların içinde kuşkusuz en iyi anadilini bilir. O halde anadilini öğrendiği sistemin, diğer bütün sistemler içinde en iyisi olması gerekir.
Ülkemizde önemi çok tartışılan dilbilgisi, aslında alışılagelmiş ve konuşulan dilin ta kendisidir. Konuşulan dil öylesine uzun süredir benimsenmiştir ki, artık en doğru kullanılış biçimi olarak kabul edilmiş ve bu biçim dilbilgisini oluşturmuştur.
Anadili öğrenme süreci, dilbilgisini öğrenmeyi dışlayan değil, aksine onu hayatın doğal akışı içerisinde, günlük yaşamda kullanılacak bir şekilde vererek gerçek değerine yükselten bir süreçtir.
Gücünü, esin kaynağını ve inandığı felsefesinin köklerini doğadan alan ANADİL EĞİTİM MERKEZİ Yabancı Dil Kursu sizleri kendi dilinizi öğrendiğiniz ve bu nedenle başarısı kesin olan doğal yöntemle, İngilizce ve Almanca öğrenmeye davet ediyor.
Ders konularının kahkaha içinde işleneceğine garanti verdiğimiz, neşe sınıflarında, verdikleri eğitimden kendileri de öğrencileri kadar haz duyan Bursa nın en popüler dil öğretmenlerinin rehberliğinde, anadilinizi öğrenir gibi fark etmeden ve kolaylığına şaşırarak, doğal yöntemle yeni bir dil öğrenmeye var mısınız?
anadil logo ders activity ders2
Adresimiz : RÜZGARLI CAD. İBRAHİM MÜTEFERRİKA SOK. NO:11/6 ULUS / ANKARA