Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Alf Güvenlik ve Bilgi Teknolojileri, konusunda uzman olarak yetişmiş personeller tarafından, uzun süren deneyimler sonrasında kurulmuş bir firmadır. Amacımız sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek, güvenliğinizi en üst seviyede sağlamak ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmektir. Bu yarışta 12 senelik tecrübelerimizi sizlerin hizmetine sunmak bizler için bir görevdir. Tüm güvenlik sistemlerimiz anahtar teslimi ya da var olan sistemlerinizi güncellemeye yönelik olarak devam etmektedir.

7 gün 24 saat kesintisiz olarak Alarm Haber Alma hizmeti vererek mal ve can güvenliğinizi korumaya yardımcı oluyoruz.

Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, CCTV Görüntüleme Sistemleri, Görüntü Kayıt Kartları başta olmak üzere güvenlik ve alarm konusunda tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere, teknik personelimizle göreve hazırız.

Alf Güvenlik ve Bilgi Teknolojileri, sadece güvenlik konusunda değil, bilgisayar sistem ve yazılımları konusunda da sizlere hizmet vermektedir. Çağımızın gereksinimi ve hayatın vazgeçilmez parçası olan bilgisayarlar da, sizlere Software ( Bilgisayar Programları ) ve Hardware ( Bilgisayar Donanımı ) desteği en mükemmel şekilde ulaştırılacaktır. Firmanızın ihtiyacı olan Yazılım, Program ve Teknik Destek Hizmetlerinde her türlü destek verilmektedir.

Bilgisayar programları, şirketinizin ihtiyacına göre, yazılım ve donanım konusunda uzman personellerimizce yerinde analiz edilerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanmakta ve sürekli olarak güncellenmektedir. Böylelikle siz programa değil, programlar size göre çalışacaktır. Bilgisayar yazılımlarımızı inceleyiniz.