Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Kalkan Güvenlik Teknolojileri; elektronik güvenlik sektöründe; tecrübeli personeli ile EDS Elektronik Destek Sanayi İç Anadolu Bölge Müdürlüğü ve TEKOFAKS PANASONİC Bayisi olarak çalışan köklü bir firmadır.

Kalkan Güvenlik Teknolojileri, satış öncesi ve satış sonrası, bayii ve son kullanıcıya teknik destek hizmeti sunmakta ve ürün satışına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bayi ye yönelik ürün desteği, son kullanıcıya yönelik projelendirme, konfigürasyon oluşturma, teklif hazırlama, kurulacak sisteme ait süpervizörlük, devreye alma, eğitim ve bakım çalışmaları da faaliyetleri arasındadır.

Günümüzde elektronik güvenlik sektöründe üretilen her tür ileri teknoloji ve bilgisayar destekli sofistike ürünleri, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılayabilecek şekilde tasarlayan, donatan ve devreye alınmasını sağlayan güçlü mühendislik kadrolarına sahiptir. Satış sonrası hizmetleri de yine bu güçlü kadrosu ile yürütmektedir.

Kalkan Güvenlik Teknolojileri, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Dünya üreticilerinin yeni ürünlerini, konu ile ilgili açılan fuar ve benzeri faaliyetlere katılarak müşterilerine aktarmaktadır.

Yaptığı çalışmalarda kaliteyi ve sağlamlığı ön planda tutarak, ekonomik ve aynı zamanda yüksek performans ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bu çalışmalarını da ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sertifikası ile taçlandırmıştır. Ayrıca satış sonrası hizmetler kapsamında, arızaya en hızlı şekilde ulaşarak destek hizmetlerinde de rakipsiz konuma yerleşmiştir.