Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamız yıllardır İstanbul genelinde Baca temizleme, Su Deposu temizleme, Kazan Temizlik ve Bakımı, Çelik baca imalatı, Haşere, Kene İlaçlama Yangın Söndürme Tüpleri Yağlı Kanal temizliği konusunda Deneyimli ve yetkili Ekiplerimizle Garantili Hizmet Sunmaktayız

Ev, işyeri, lokanta, restaurant okul, fabrika ve üretim tesisleri sahip, sorumlu yöneticilerinin ihtiyaçlarını bir çatı altında toplamak. Yaşadığımız ortamları temiz ve güvenilir hale getirmek konusunda deneyimliyiz.

Amacımız insanların birden fazla yaptıracağı işi bir çatı altına toplayıp bir tek telefonla garantili ve bazı binalarda ortak kullanılan su depoları binada yaşayan insanların sağlığı açısından 6 ayda bir su depolarının temizletilmesi ve dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Banyo yaparken, dişlerimizi fırçalarken çay ve yemek yaparken kullanılan suyun hijyenik olması sağlığımız açısından çok önemlidir.

Haşereyle mücadele çok önemlidir. Eğer bilinçli ve doğru ekipman kullanılırsa yaşadığımız ortamları haşerelerle paylaşmak zorunda kalmayız düzenli ilaçlamalar sayesinde yaşadığımız ortamları haşerelerden arınır ve temizlenir.