Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Iklimlendirme İle İlgili Firmalar

Firmamız hava serinletme ve nemlendirme sistemleriyle hizmetinizdedir.
RD Grup Enerji Dönüşüm ve İklimlendirme Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Türkiye'de Isıtma Soğutma ve Klima sektörünün çeşitli alanlarındaki mühendislik birikimlerini değerlendirerek özgün artı değerler yaratmak üzere, 2003 yılı başında İzmir'de hayata atılmıştır.
Firmamız sıcak hava cihazları seyyar ısıtıcılar konularında faliyet göstermektedir.
Chiller soğutma grubu, hassas kontrollü klimalar, merkezi soğutma sistemleri arıza, bakım ve onarım hizmetleri.
istanbulda 93 yılından beri faaliyette olan Üçay mühendislik
izmirde Fortes adı altında halkına sorunsuz hizmet vermeyi ilke edinmiş doğalgazda türkiye birincisi BOSHUN ana bayiliğini almış firmamız doğalgazı evlerinize kalite ve güven çerçevesinde get
Uzun yıllara dayalı tecrübe ve bilgi birikimimiz ile iklimlendirme soğutma sektörüne ve ülke ekonomisine katkıda bulunarak değerli yatırımcılarımıza hizmet etme "amacı ve heyecanı" içindeyiz.

Şirketimiz çalışanları; Mühendislik etik değerlerine sonuna kadar sadık kalar
2009 yılında kurulmuş olan şirketimiz, kısa süre zarfında birçok başarılı referansa sahip olmuştur. Tecrübeli teknik ekip ve kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti piyasanın en uygun fiyatına hazırlama garantisi veriyoruz.

Tecrübeli ekibimizle za
Tecrübeli ekibimizle zamanında ve kaliteli işler üretmeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tecrübe birikim ve deneyimle sizlerin hizmetinizdeyiz. Havalandırma alanında tüm sorunlarınıza en iyi çözümü bulmak ve sizin memnuniyeti