Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamızın kurucusu Yetkin Gürsel, İstanbul Teknik Üniversitesi kökenli (1966) yüksek mühendistir. Mesleğini, insanın yaşam çevresini nitelikli kılmaya adamıştır. Bir doğa aşığıdır ve bu tutkusu hem firmamızın çevre ve kalite politikasının belirlenmesinde hem de bugüne kadar İstanbul ve Göçek te yapımını gerçekleştirdiğimiz yüzlerce villa ve apartmanın üretimine doğrudan yansımıştır.
Biz, tasarımda bütünselliği sağlamak amacıyla fonksiyon ve estetik ilişkisini bilimsel yaratıcılığı referans alan bir anlayış ile belirleyip özgün projeler gerçekleştiririz. Genel olarak fonksiyonu hedefleyen estetik çözümlemeler ile sonuca varırız. Tasarımı genel anlamıyla ele alıp uygular, çok yönlü ve bütünsel bir hizmet sunarız. Firmamızda, bilgi alma sürecinden tasarım ve üretime kadar her aşama ile uzman mühendis ve mimarlar ilgilenir. Hem üretici hem de müşteri dilinden konuşan tasarımcılarımızın uzmanlığı, özgün olanın genel kabule uygunluğunu tümleştirir ve birçok bilimsel disiplinden faydalanma yoluyla sinerjik yapılar üretir. Bu anlayış, üretilen konut ve arazilerin doğaya uyumunu yetkinleştirir. Yaklaşımımız, üretim kalitesinin özgün ve üst düzeyde olmasına karşın fiyat düzeyinin buna oranla düşük olmasını garantiler. Gözümüz, her zaman ileridedir. Hangi trendlerin geliştiğini, sosyal değişimlerin ne yönde ilerlediğini ve beğenileri nasıl etkilediğini, yeni teknolojilerin ne gibi ürün geliştirme seçenekleri sunduğunu hep yakından izleriz. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi ve en üst düzeyde karşılayarak onları mutlu edebilmek en önemli hedefimizdir. Çünkü biz her zaman müşteri odaklıyız ve çünkü biliyoruz ki onlar olmadan biz de olamazdık, olamayız.
Yeniköy Poyraz Sitesi Kalender Poyraz Sitesi Ulus Poyraz Sitesi Ortaköy Arkheon Sitesi Rumeli Feneri Istanblu Villaları Zekeriyaköy Flora Evleri Kabakça Çiftlik Evleri Göcek Kalimche Sitesi
Adresimiz : Kasap Sokak. Gamze Apt. No. 19 Kat. 7 80280 Esentepe / İstanbul