Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1998 yılından bu yana doğal gelişim ve öğrenme süreci içerisinde olgunlaşan, kendini geliştiren, teknolojiyi, bilişim dünyasını ve tüm yeni fikirleri takip eden bir takımdır. Platform Ekibi, farklı sektörlerdeki orta ve büyük ölçekli kurumlara internet konusunda destek vermiş, çözümler üretmiş, çeşitli internet projeleri üretmiş ve işletmiştir.
Platform Bilişim ismi 2005 yılında benimsenmiş, kurumsal kimlik çalışmaları tamamlanmış ve bu isimle hizmet verilmeye başlanmıştır.
2006 başlarında internet hizmetlerinin yanı sıra güvenlik sistemleri ve reklamcılık alanında da hizmet vermeye başlayan Platformun, teknolojiyi tüm sektörlerde en verimli şekilde kullanabilme yetisi geçmiş yıllara dayanan tecrübesine bağlıdır.
Platform, 2007 Şubat da ise şirketleşerek yoluna daha emin adımlarla devam etme amacıyla çalışmalarına ivme kazandırmıştır. Platform da, Toplam Kalite Yönetimi çerçevesinde yürütülen tüm çalışmalardan maksimum verimlilik alınması hedeflenir. Bütün teknolojik gelişimlere ve değişimlere açık olan Platform un en temel ilkeleri de hizmet sürekliliği ve stabilitesidir.
Platform Tasarım ofisi ise tasarımı dijital bir sanat olarak görmekte ve hizmet verdiği kuruluşlar arasında herhangi bir ayrım gözetmeden sanatını profesyonelce uygulamaktadır.
Başta web tasarımı ve hosting olmak üzere e-ticaret, grafik işleme, logo tasarımı, Internet te tanıtım, portal yönetimi, e-mail server yönetimi, interaktif cd - digicard tasarımı, intranet web sayfası tasarımı, web yazılımı oluşturma, online görüntü transferleri, uzaktan yönetim sistemleri gibi çözümler üreterek sektördeki kalitesini kanıtlayıcı hizmetler vermektedir.
Platform, tüm bu hizmetlerinin haricinde zor bir işi; bilişimin her konusunda danışılacak bir otorite olmayı başarmıştır. Böylelikle gelen her türlü probleme bir çözüm üretmiş, takıldığı noktalarda ise kadrosundaki uzmanlar yoluyla uluslararası bağlantılar kurarak vizyonunu bir adım daha ilerletmeyi kendine görev bilmiştir.
Bilişim sektöründe Platform un temel prensibi kalite ve güvendir. Bütün çalışmalarını bu prensipler ve bu felsefe üzerine yapılandırır. Çünkü amacımız aylarca değil yüzyıllarca varolabilmektir.
Adresimiz : Atatürk Bulvarı Alikalfa İşhanı B Blok 2. Kat No:11