Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


GÜRGENLER, Ankara da 1955 yılında kurulmuş ve aynı konuda faaliyet gösteren bir firmanın devamıdır. Kendini geliştirerek kurumlaşan GÜRGENLER teknolojik yenilenmenin avantajı ile Dünya Standartlarında ve Dünya Kalitesinde Boru Bağlantı Parçaları ile devam etmektedir.
GÜRGENLER, üretim faaliyetini 1995 yılından beri Ankara-Sincan 1. Organize Sanayi Bölgesinde 7000 metrekare açık alan üzerine kurulu 1500 metrekarelik fabrika ve idari binasında sürdürmektedir. GÜRGENLER, TSE belgeli bir flanş üreticisidir. Bütün Dünya standartlarına uygun flanş üretebilecek teknolojiye ve imkana sahiptir. Her çeşit flanş üretimini yanında dövme ve diğer fittinglerin üretimini yapmaktadır. GÜRGENLER, tüm ürünleri için DIN 50049. 3. 1. B uyumlu Fiziksel Test Sonuçlarını, Kimyasal Kompozisyonu ve Isı İşlem Sonuçlarını içinde bulunduran Test Sertifikası vermektedir. Kapasitesi 1. 200. 000 Kg / Yıl olup, bunun 400. 000 Kg / Yılı dövme flanşlardır. GÜRGENLER geniş bir eleman kadrosu ile müşterilerine mühendislik hizmetleri de sunar. Yurt çapındaki bayilik ve satış mağazaları zinciri ile Türkiye nin her köşesine GÜRGENLER markalı flanş ve diğer ürünlerini ulaştırmaktadır. GÜRGENLER markalı üretimlerimizin kalitesini Kamu kuruluşları ve ünlü firmalarda onaylamıştır.
Gürgenler, Paslanmaz ve Karbon çelik flanş, dirsek, tee, redüksiyon, manşon, kep üretimi yapmaktadır. TSE, ISO-9001 belgelerine sahip olan firmamız Botaş, EGO, ve UNICEF in onaylı üreticisi ve tedarikçisidir.
BORULAR * Dikişsiz Çelik Borular, Alaşımsız, Tanklar Ve Proses Tesisler için * Dikişsiz Çelik Borular, Yanıcı Sıvı ve Gazların Nakli için * Dikişsiz Çelik Borular, Yüksek Isıya Dayanıklı Çelik Borular * Dikişsiz Çelik Borular, Alaşımsız, Yüksek Performanslı * Dikişsiz Çelik Borular, Soğuk Çekme, Prezisyonlu * Dikişsiz ve Dikişli Çelik Borular, Orta Ağırlık Servisi, Vida Dişi Açılabilir * Dikişsiz ve Dikişli Borular, Ağır Seri, Vida Dişi Açılabilir * Dikişsiz Çelik Boru Ebad ve Ağılıkları * Dikişsiz ve Dikişli Çelik Borular * Dikişsiz Çelik Borular, Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı * Soğuk Çekme Dikişsiz Çelik Boru, Isı Eşanjör ve Kondensor Boruları * Dikişsiz Çelik Borular, Yüksek Basınç Şartları İçin Kazan Boruları * Dikişsiz Çelik Borular, Kazan ve Kızdırıcı Boruları * Dikişsiz ve Dikişli Borular, Düşük Sıcaklık Şartları için * Dikişsiz Çelik Borular Alaşımsız ve Alaşımlı Mekanik Borular * Dikişsiz Çelik Borular, Fabrika - Proses Borulandırmalar için * Petrol Hat (Nakil) Boruları * Petrol Sondaj (Casing) Boruları * Dikişsiz Çelik Borular, Basınç ve Genel Kullanım Amaçlı * Dikişsiz Çelik Borular, Kazan ve Kızdırıcı Boruları * Dikişsizve Dikişli Çelik Borular, BS 21 Boru Dişi Açılabilir. * Çelik Borular, Dikişsiz ve Dikişli, Vida Dişi Açılabilr. * Dikişsiz Çelik Borular, Yüksek Prezisyonlu * Dikişsiz Çelik Borular, Yuvarlak Kesitli, Alaşımsız * Dikişsiz Çelik Borular, Yüksek Sıcaklık ve Basınca Dayanıklı
Adresimiz : Avar cad. No:4 Organize San. Bölgesi, 06935 Sincan