Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1984 yılında Özkan Ticaret ismi altında faaliyetlerine başlayan firmamız, varlığının temelini oluşturan Çağı Yakalayan, Güvenilir ve Sonuna Kadar Hizmet anlayışı ile sektördeki yerini almıştır. Bu anlayışından ödün vermeyerek, gerek yapısal gerekse teknolojik gelişimini sürdürerek, 1993 yılında SOM-KAN İnşaat Tesisat San. ve Tic. Ltd. Şti. adı ile şirketleşmiştir. 18 yılı aşkın süredir hizmetlerini sürdüren firmamız, bu süre içerisinde bünyesine bir de şube eklemiş ve kadrolarını güçlendirerek; dekorasyon, mutfak-banyo-mobilya tasarımı ve uygulaması ile mimari alanlarda da faaliyet göstermeye başlamıştır.
FAALİYET ALANLARIMIZ
Firmamız dekorasyon, tadilat ve mekanik tesisat kapsamında değerlendirilebilecek tüm alanlarda tasarım, projelendirme, mimarlık ve mühendislik danışmanlığı, malzeme tesbiti ve satışı, uygulama ve montaj sonrası (Isısan/Buderus kazan, kombi ve ekipmanları/Highlife Klimaları/Amana Buzdolapları/ Franke Evye, Ocak, Davlumbaz, Batarya vs. bayiliği düzeyinde ) servis şeklinde çok yönlü çalışmalar yapmaktadır.
BANYO DEKORASYON UYGULAMALARI
Banyonuza Ferahlık Katın Evinizin en şık ve kullanışlı mekanı banyonuz. Modern, klasik, rustik ve minimalist tasarımlar. Detaylardaki kalite, uyum ve tasarımı bütünleyen aksesuar ve aydınlatma sistemleri. Konfor ve estetik meraklıları için özgün çözümler.
Banyonuza uygun duvardan duvara tasarlanabilen özel çözümler. Zengin modül yapısıyla çamaşır makinası, bornoz, havlular, deterjanlar ve çeşitli aksesuarların sistemli ve kolay stoklanabilmesi. En küçük mekanlardan en geniş mekanlara kadartüm alanların etkin kullanılmasına olanak sağlayan moduler mobilya çözümleri SOM-KAN da.
MUTFAK DEKORASYON UYGULAMALARI
Hayallerinizdeki Mutfak ile Evinizde Geniş ürün gamı ile mutfak ve banyo dünyasını kapsayan ve ürünlerini sistem mantığı ile tasarlayan Franke, estetik, renk ve doku olarak birbirine tamamen uyumlu evye, armatür, ankastre ocak, ankastre fırın, davlumbaz ve buzdolabı seçenekleri ile bir mutfakta, ahşapla kapatılamayan tüm ürünlerde nasıl bir harmoni yakalanabileceğini gözler önüne seriyor.
EV DEKORASYON UYGULAMALARI
Eviniz Hayatınız SOM-KAN in farklı modelleri, onlarca değişik renk ve desende yemek odası modülleri ile dilediğiniz yemek odasını yaratabilirsiniz. Farklı modüller ölçülerindeki çeşitlilik ve farklı fonksiyonlara sahip olması sayesinde her ihtiyaca uygun (depolama, teşhir, TV vb) bir SOM-KAN çözümü mutlaka bulacaksınız. Değişik renk ve desende yemek masaları ile farklı sandalye ve yüzlerce kumaş seçeneklerine sahip SOM-KAN ürünleri, kullanılan tüm malzemeler kolay temizlenir ve dayanıklı olduğundan, size uzun yıllar sorunsuz hizmet sunar.
Daha fazla seçenekleri görmek için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz. . .
Adresimiz : Ataköy 7-8. Kısım, Martı Blok Giriş : 18 No: 138 Ataköy