Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1996 yılında TEKNİKA ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ ve OTOMOTİV SAN VE TİC. LTD. ŞTİ. adı altında HÜSEYİN DİNÇ tarafından kurulmuştur.
ALARKO CARRİER Yetkili Servisi olarak merkezi iklimlendirme sistemleri, su soğutma grupları, klima cihazları, LPG ve sıvı yakıt brulörleri, bilgisayar kontrolü su tasviye cihazları, roof-top klima sistemleri montajı, periyodik bakım ve revizyonları konularında ISO 9001 kalite güvencesi ve TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi sertifikaları ile faaliyet göstermektedir.
Firmamız ALARKO CARRİER A. Ş nin ; her zaman dürüst olmak, önceliği müşteriye vermek, her koşulda kalite ve çalışanlarını geliştirmek ilkeleri ile çizdiği yolda emin adımlarla yürüyen değişime ve yeniliği açık bir firma olma özelliğini korumayı amaçlamıştır. Felsefemiz güler yüzle karşıladığımız müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için doğru çözümleri bularak zamanında hizmet verebilmektir.
Referanslarımız bizim size verdiğimiz güven ve iş kalitemizin ispatıdır. Hedeflerimiz başladığımız günden bu yana ehliyetli personelimiz ile yapılan işleri tamamlandıkça hedef zincirimize bir halka daha ilave ederek devam etmektedir. Umarız güncel yaşantınızda gözünüzün paralel olduğu her noktada karşılaşır, selamlaşırız.
Adresimiz : 1203 Sok. No:10/C Yenişehir