Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Iklimsa Klima, Iklimsa Kombi, Mitsubishi Heavy Industries, Sharp, Midea, Samui, Beretta, Mühendislik, Klima Satis, Bakim, Teknik Servis, Bakim.
Havayı pozitif ve negatif iyon teknoloji ile arındıran ilk ve tek klima ! Sharp, kendi yarattığı ve sadece Sharp ta bulunan uluslararası ödüllü Plasmacluster İyon Teknolojisi ile size bir klimadan çok daha fazlasını sunuyor. Sharp Plasmacluster, yaydığı pozitif ve negatif iyonlarla havadaki bulaşıcı hastalıklara neden olan virüs ve bakterileri tamamen temizleyip, alerjiye yol açan toz akarlarını (mite) %91 oranında etkisiz hale getirerek, size daha sağlıklı mekanlar yaratır.
Sharp, kendi yarattığı ve sadece Sharp ta bulunan uluslararası ödüllü Plasmacluster İyon Teknolojisi ile size bir klimadan çok daha fazlasını sunuyor. Sharp Plasmacluster, yaydığı pozitif ve negatif iyonlarla havadaki bulaşıcı hastalıklara neden olan virüs ve bakterileri tamamen temizleyip, alerjiye yol açan toz akarlarını (mite) %91 oranında etkisiz hale getirerek, size daha sağlıklı mekanlar yaratır. Akar alerjenleri solunum yoluyla vücuda girse bile Sharp Plasmacluster sayesinde vücutta reaksiyona (hapşırma, burun akıntısı, egzama vs. ) yol açmaz. Japonya da ve dünyanın birçok ülkesinde ödüller kazanarak yararları belgelenen bu eşsiz teknoloji evinizi gerçek anlamda sağlıklı bir ortama kavuşturur. Sharp Klima nın yaydığı Plasmacluster iyonları havadaki küf sporlarını çevreleyerek etkisiz hale getirerek daha sağlıklı, küfkokusundan arınmış mekanlar yaratır. Aynı zamanda sigara dumanında bulunan ve kötü kokuya yol açan azot oksit, styrene ve asetik asit moleküllerine karşı da etkilidir. Doğada bol miktarda bulunan pozitif ve negatif iyon dengesi şehir yaşamında bozulur. Negatif iyonlar azalır. Sharp Plasmacluster teknolojisi iyon dengeleme özelliğiyle ortama negatif iyonlar yayarak vücudunuzdaki hücreleri canlandırır. Kendinizi rahat, enerjik ve taze hissetmenizi sağlar.
Adresimiz : ORTAKLAR CAD NUR APT 11/1 MECİDİYEKÖY