Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Konstruksiyon İle İlgili Firmalar

Firmamiz; endüstriyel yapı, çelik çatı, çatı saçakları, sundurma, çelik çatı kaplamaları, arıtma sistem paketleri, pompa ve motor şaseleri, silo, tank, asma kat, çelik ve paslanmaz çelik merdiven ve köprü projelerinizin imalat ve montajını yapmaktad
Firmamız Çelik konstrüksiyon dahil talaşlı imalat yöntemiyle ağır sanayiye yönelik makine ve bu tür makinelere ait yedeklerin imalatını gerçekleştirmektedir.

İmalatlarda döküm, hadde mamulü ve dövme çelik malzemeler kullanılmakta ve ağırlıklı olarak Komple Re
Apartmanlara ve konutlara yönelik çelik çatı, balkon kapatma, kış bahçesi, ferforje, yangın merdiveni, kapı, sürgülü kapı, bahçe kapısı, apartman kapısı, demir kapı, pencere korkuluğu, çatı ve balkon korkuluğu, bariyer, çelik takviye, çelik konstrüksiyon ve çok çeşitli çelik yapı, demir
Çelik konstrüksiyon yapı, çelik çatı, çelik konstrüksiyon cephe, çelik konstrüksiyon platform, çelik villa, prefabrik yapı, proje statik, imalat uygulama sandviç panel satış uygulama.
Dumanoğlu Metal Demir Çelik Sac Sanayi, 1970 yılından beri hizmet vermektedir. 1992 yılından itibaren İstanbul'da hizmet vermeye başlamıştır.

Teknolojinin son sistemleriyle donatılmış iş gereçleri, geniş ürün yelpazesi ve tecrübeli