Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


DNZ Murat Makine 1983 yılında atölye olarak açılmış olup kendi kendini geliştirerek bugün fabrika haline gelmiştir.
Şirketimiz dünya Endüstrisinin neye ihtiyacı olduğunu bilerek ve Demir Endüstrisine uygun üretim ve montajın temel önemini kavramaktadır.
Atölyemiz bir karınca yuvasını andırır. Her dakika çalışanlarımız sevgiyle üretmekte ve yaratıkları her şeye kendilerinden bir parça katmaktadırlar.
Şirketimiz 2000 m² kapalı 3500 m²açık alan üzerinde kuruludur. Şirketimizin olanakları her geçen gün iyiye gitmektedir.
Şirketimiz prensibi yeni trendler ve teknolojiler eşliğinde kalite müşteri mutluluğudur. Bizler Türkiye de sözü geçen bir firmayız.
Özellikle bu günün endüstri ortamında fabrikayı etkili bir şekilde işletmenin onu kullanıma hazır hale getirmek kadar önemli olduğuna dikkat ediniz. Bunun yanın da günümüzde başarılı bir şekildeki üretim, yerleşim ve modernizasyonlar Türkiye içinde ve uluslar arası alanda birçok Haddane ve Taş Kırma projesini kurup, başlatarak ve yeniden gözden geçirerek başarılı bir şekilde tamamlamıştır.
Bunun yanında biz bu gün pek çok fabrikada en iyi teknolojiyi ve üretim stratejilerini uygulamaya koyarak onların çalışmalarını başarılı bir şekilde yürütmesine ve uluslar arası pazarda yarışmasına yardım ediyoruz.
Üretim kalitemiz resmi olarak ISO 9001-2000 TÜV işletme servisi kayıtlıdır. Temel üretim kapasitesi 30/500 ton gün ve 8 saatlik vardiya halindedir. Makinelerimiz otomatik ve yarı otomatiktir.
Makinelerimiz NPU, NPI, T demiri, Nervüllü yuvarlak demir, Köşebent, Lama üretmektedir. Şirketimiz özel üretim makineleri de yapmaktadır.
Garantimiz teslim zamanından sonraki iki ayı kapsar. Teknik desteğimiz ise yüz yılları kapsamaktadır.
Bizler birçok referansa sahip bulunmaktayız Türkiye, Suriye, Sudi Arabistan, Kazakistan, Ermenistan…. .
Prensip olarak şirketimiz müşteri hoşnutluğunu kararlı ve tam teslim zamanı orak belirlemektedir.
Bizim hedefimiz gelecek yüzyıl dünya ekonomisine destek olmaktadır
Adresimiz : ankara asfaltı 10 km