Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamız 1992 yılından beri Toz Boya sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’nin ilk kuruluşlarındandır.

Mitsuda Toz ve Yaş boyahanelerin dışında tüm taahhüt işlerini de başarı ile alıp tamamlamaktadır.

Boyahanelerin tüm ihtiyaçlarını kabin, fırın, kurutma ve pişirme fırınları, konveyör hatları, elektrostatik boya makine teçhisatları tüm bunları kendi bünyesinde kendi markası ile yapabilen tek kuruluştur.

Kalite anlayışı şuan tüm dünyaca takdir toplayan ve katıldığı yurt dışı ve yurt içi fuarlarda yoğun ilgi toplayan Mitsuda önümüzdeki 3 yılda dünyadaki bu konu ile ilgili lider kuruluş olacaktır.

Kurduğumuz ve kuracağımız tesisler kalite ve çalışma sistemleri bakımından adından çok söz ettirecektir. Yurt dışından gelen tüm markalarla, üstün özellikleri sayesindeki şuan Mitsuda rakiplerine yetişmiş arge çalışmaları sürdürülen bazı modellerin dünya pazarına çıkması ile de bu rakiplerine fark atacaktır.

Kuracağınız ve kurduracağınız Toz ve Yaş Boyahanelerinizde sizlere kaliteli ve uzun ömürlü tesisleri sunmak sizlere gerek proje safhasında gerekse de yapım ve çalıştırılmasında firmamız hep yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır.

Kaliteyi sizlere ayrıcalıklı sunmak için tüm Mitsuda kadrosu sürekli çalışmaya devam edecektir. Bizlere vereceğiniz destek bizim için önemlidir. Sizde bizim için önemlisiniz. Yeni taahhütlerde buluşma ümidiyle.