Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Günümüz nakliye lojistik sektöründe birçok firma bulunmasına rağmen bazı firma kuruluşlar belirli standartlara pıresiplere sahip olamadığı için sektör içinde memnunyetsizlik yaratarak siz sayin müşterilerimizin bu sektörde hizmet veren diğer firmalara karşı olan güveninizi zedelemektedit.
internette ve birçok tüketici koruma köşelerinde bu tip müşteri şikayetlerinin günden güne artmasıyla beraber maalesef bir sonuç alınmamaktadır bu şikayetlerden en çok bahsedilenler personel ilgisizliği personel yetersizliği taşınma ve depolama sırasında ortaya çıkan hasar ve kayıplardır.
Piyasa fiyatının altında çalıştığı için tercih edilen bu tip firmalarla taşınanlar ve taşınma sonrası aslında iyi bir şirketle taşınmanın getireceği fiyat farkından fazla maddi zarara uğradıklarının etmişlerdir. Sektörde bulunan bu açığı kapatmak amacı ile 1994 yılında kurulan firmamız eğitimli personeli her türlü taşınmaya uygun araçları ile haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdedir. Telefonunuzun ardında en kısa sürede size ulaşan fiyat expertizimiz hiçbir ücret istemeden size taşınma maliyetini çıkartacak anlaşıldığı taktirde tanışmanız için gerekn ön hazırlık şirketimiz teknisyenleri tarafından yapıldıktan sonra belittiğiniz gün ve saatte gerekli araç ve ekipman kapınızda olacaktır. Firmamız tüm taşımalarda ve depolamalarda ortaya çıkabilecek hasarları sigorta vasıtası ile karşılamaktadır.
Tüm bu yukarda saydığımız olumsuzluklar sebebi ile siz sayın müşterilerimize ufak fiyat farklarını gözetmeden taşınmadan önce taşınacağınız şirketi iyi seçmenizi öneririz.
En güzel günler sizin olsun.
Adresimiz : gebze cuma pazar cadesi çankay pasajı No 36/9 dubai alişveriş merkez karşısı gebze kocaeli