Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Ostim İle İlgili Firmalar

Firmamız furukawa hidrolik delici furukawa hidrolik kırıcı orjinal yedekleri,beton santrali silo yedekleri,filtreler,klape,aktuator..
RULMAN, MAFSAL KAFA (KÜRESEL MAFSAL),KAYIŞ, KEÇE, BİLYE, ZİNCİR, TEKERLEK,YAĞ, GRES ,KONVEYÖR PARÇALARI DİSTRÜBÜTÖRLÜĞÜ VE SATIŞI
Firmamız led tv sistemleri, skorboard, scoreboard, skorbord sistemleri, kayan yazı sistemlerinde faliyet göstermektedir.
Basınçlı kaplar sistemi ile ve diğer kalorifer kazanları, buhar kazanları, boyler, yakıt tankları konularında hizmet vermekteyiz.
Ankara'nın ilk yerel televizyonu.
REİCH,PUTZMEİSTER,SERMAC,KLEİN,WAİTZİNGER,SCHWİNG YERİ ORJİNAL YEDEK PARÇALARI
Jeneratör, iş makinaları, motor servis satış montaj ve yedek parça sulama ürünleri hidrifor ve dalgıç pompaların satışını yapmaktayız.
Şirketimiz helva,reçel,pastalık ve simitlik susam imal etmektedir.
Firmamız Ankara'da ithal duvar kağıdı satışı ve uygulaması yapmaktadır.
Firmamız iskele kalıp sistemleri, tayrot tij tayrod saplama paspay imalatı yapmaktadır.
Hijyenik ve kaliteli ortamlarda yemek üretiyoruz.
Hp, Oki, Samsung, Panasonic, Xerox, Canon, Epson, Sharp, Kyocera, Konica Minolta, Lexmark, Brother marka yazıcı, faks, fotokopi ve çok fonksiyonlu makinelerin satış, teknik servis ve sarf malzeme hizmetini verme
Sektör Gayrimenkul Arsa Ofisi deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin birikimlerine maksimum değer kazandırmak için en uygun alternatifleri sunarak, gerekli araştırmaları, analizleri yaparak kısa vadede yüksek kazanç'ı ilke edinmiştir.
Ostim Pantoğraf, olarak 2000 yılında manuel pantoğraflarla başlayıp daha sonra Cnc Torna, Erezyon ve Lazer Markalamayı faaliyetlerimize ekledik.

- Aksesuar Lazer Markalama
- Otomotiv, Plastik Kalıpçılık ve Endüstriyel Grubu