Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Can Otomotiv, servis alanında farklılığı hedef kabul etmiş bir markadır. Kaliteyi emekle birleştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlar.

Can Otomotiv, E-5 karayolu üzerinde(70) evler köprüsü Opet benzinci yanında ruhsatlı olarak çalışan 650 m2 kapalı alan 2000 m2 açık alanda faaliyet gösteren otomotiv servisidir.

Alanında uzman 14 kişilik kadrosuyla her işi kendi bünyesinde yapan servisimiz kaliteden ödün vermeden hizmet sunma amacındadır.

Müşteri memnuniyeti ön planda tutulurken müşterininde lehine hareket edilmekle birlikte her parçanın değiştirilmesi yerine onarım alternatifi sunulmaktadır. Müşteri araçları servisimize geldiğinde müşterimize yapılacak olan tamir süreci ile ilgili gerekli bilgiler verildikten sonra bekleme salonumuzda misafir edilmekte ve gerekli evraklar düzenlenmektedir. Servisimizde kaporta, boya,mekanik olarak tüm techizatlar bulunmaktadır.amacımız hızla gelişen teknolojiye ayak uyduırmakla birlikte yenilikleri takip ederek işimizi çabuklaştıracak ve parçanın özelliğini bozmayacak teknolojiyi kullanmak ve edinmekte görevimizdir.

Glasürit miks makinemizde araç boyasını numarasına göre yapmakta olup, kullandığımız malzeme dünya lideri markalar olmakla birlikte kullandığımız malzemeleri lütfen test etmenizi öneririz.ayrıca her müşterimize yaptığımız işle alakalı yazılı garanti sunmakta olduğumuzu belirtiriz.

Müşterimizin yapılan her aracı servisimizde pasta cilası ve iç temizliği yapılmadan kesinlikle teslim etmeyeceğimizi belirtmekle birlikte müşteriden ekstradan bir ücret alınmamaktadır.

Aynı zamanda anlaşmaya bağlı olarak ücretsiz rent a car hizmetimiz mevcuttur.

İlgilendiğimiz araç türleri; tüm binek araçlar, hafif ticari (doblo-renault kangoo-citroen berlingo v.b. minibüs-panelvan ( 14 1 , 18 1 minibüs-panelvanların tümü) tarzındaki araçlardır.