Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1988 yilinda Aksaray sanayi bölgesinde kurulan elmacilar otomotiv su an bölgedeki 8. 000 metrekaresi açik 2. 000 metrekaresi kapali toplam 10. 000 metrekarelik tesislerinde tüm karasör, römork, dorse malzemelerini üretmektedir. Elmacilar otomotiv olarak ürettigimiz karasör, römork, dorse malzemeleri müsterilerin önüne gelmeden önce uzun mühendislik çalismalari ve titiz üretim asamalarindan geçerler. Her türlü detayi özenle tasarlanan ve üretilen ürünlerimiz müsterinin begenisine sunulur. Müsteri, Elmacilar otomotiv ile irtibata geçtigi anda Elmacilar otomotiv de müsteri ihtiyacina cevap vermek amaci ile önce Mühendislik Bölümüne daha sonra belirlenen müsteri ihtiyaci bilgileri ile beraber Pazarlama Bölümüne iletilir. Müsteri teknik ve pazarlama yönlerinden tatmin edilerek satis gerçeklesir. Satis sonrasinda müsterinin ve ürünün takibi devam eder. Ve müsteri memnuniyetine büyük ölçüde önem verir. Elmacilar Otomotiv olarak;
-Kapasiteyi ve çalisan sayisini arttirarak artan talepleri çok kisa bir sürede karsilamak. -Kalite Bölümünün Üretim Bölümü ile isbirligi içerisinde kendini sürekli gelistirmesini saslayarak Elmacilar otomotiv Kalitesini dünyada bir deyim haline getirmek. -Elmacilar Kalitesinden ödün vermeden, ürün performansini sürekli arttirarak maliyetleri düsürmek ve bunun ürün fiyati ile müsteri memnuniyetine yansimasini saglamak. -ISO Kalite belgelerini de alarak Pazar payini yurt içinde ve yurt disinda sürekli arttirarak dünyada sektörün lider kurulusu haline gelmeyi hedeflemektedir.
Dinamik ve genç bir yapiya sahip olan Elmacilar otomotiv firmasinin rekabet kosullarindaki basarisini sürdürebilmesi sürekli gelistirilen ürün ve hizmet kalitesiyle saglanacaktir.
Bu amaçla asagida belirtilen hususlar kalite politikamiz olarak kabul edilmistir.
Müsteriye satista ihtiyacina en uygun çözümü sunmak, satis sonrasi destek veren ekipleri sürekli hazir tutmak ve müsteri memnuniyetini satis sonrasinda da takip etmek. Yeniden düzeltme yerine, ilk seferde dogrusu yapilarak, zaman ve kaynak israfini önleyerek Elmacilar otomotiv e olan güveni arttirmaktir.
Elmacilar Otomotiv Karasör, Römork, Dorse Malzemeleri Imalat Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Sirketi kurulusundan günümüze müsteri memnuniyetini esas almis ve kaliteli ürün anlayisini ön planda tutmustur. Bu anlayisla uzun yillar siz degerli müsterilerimizle birlikte daha ileri gidebilmeyi ümit ediyoruz. . .
Saygilarimizla, Elmacilar OTOMOTIV
Adresimiz : Fevzi Çakmak Cad. Grup İşhanı 35/9 Osmangazi