Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1998 yılında Malatya da kurulmuş olan AYYILDIZ SULAMA peyzaj alanları, tarımsal alanların proje, montaj ve sulamasında faaliyet göstermekte olup, çalışmalarına 2007 yılında bünyesine eklediği Fethiye şubesiyle güçlenerek devam etmektedir.
AYYILDIZ SULAMA; Tarımsal sulama sistemleri, damla sulama sistemleri, peyzaj sulama sistemleri, filtrasyon sistemleri, pompa, hidrofor, montaj ve bakımı yapılmaktadır.
AYYILDIZ SULAMA; Dünya lideri olan palaplast, rainbird, hunter, naandan, Yunanistan, İsrail menşei li damla ve tarımsal alanda kullanılan tüm malzemelerin bulunduğu büyük bir firmadır.
Yerli firmaların ürettiği (Göksu damlama, kalyon, güney vana, klepsan, Türkoğlu, şen pres, duyar, senkron, alternatif, eser, toprak su, Fırat boru, beta fidancılık ve ispanya firmalarıyla çalışmaktadır.
AYYILDIZ SULAMA ; Fidan konusunda ispanyadan gelen bodur ve yarı bodur meyve fidanları da satmaktadır.
Projelerimiz ; tarımsal sulama ve peyzaj sulama sistemlerinde manuel ve otomatik sekilde Montaj ve uygulama yapılmaktadır.
AYYILDIZ SULAMA bu yönde üstlendiği yüksek kalite düşük maliyetli plan, proje, montaj ve uygulamaya devam etmektedir.
Uzman kadrosunun(ziraat mühendisleri, sera ve sulama teknikerleri ) deneyimi ve teknolojik altyapısını kendinesine temel alan AYYILDIZ SULAMA müşteri memmuniyetini ön planda tutmaktadır.
logo
Adresimiz : İNÖNÜ CAD. SARMAŞIK SOK. NO:43 KAT:2 YUKARI DUDULLU / ÜMRANİYE