Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


idealist yurtdışı eğitim danışmanlığı ; araştıran, sorgulayan, bilgiye erişme yolunu öğrenmiş Türk insanını, uluslararası konjonktürde her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek, bu amaca ulaşabilmek için de gerekli ilk şart olan, en az bir yabancı dile sahip olma becerisini, en kaliteli ve etkin yurt dışı eğitim programlarıyla toplumumuza sunmak üzere 1999 yılında kuruldu.
Sitemizde; İngiltere, Amerika, Avustralya, Kanada, Malta, İrlanda, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Almanya, Avusturya, İsviçre, Fransa, İspanya, Küba, İtalya, Çin ve Rusya da dil okulları ( İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Çince, Rusça kursları ), iş adamları ve yöneticiler için executive programları, sınav hazırlık kursları, yaz okulları, bire bir dersler, sertifika ve diploma programları hakkında detaylı bilgiler bulacaksınız.
Temsilciliğini yaptığımız 300 ü aşkın okulun tamamı, bulundukları ülkenin yetkili makamlarınca tanınan, eğitim kalitesi, konaklama seçenekleri ve sosyal imkanlarıyla o ülkenin en seçkin okullarıdır.
Zamanı daha geniş olan ve ekonomik bir şekilde yabancı dil öğrenmek isteyen gençler için önereceğimiz AuPair ve DemiPair programları hakkında en detaylı bilgileri de yine bu sitede bulacaksınız.
Eğitim danışmanlık hizmetlerinin tümü ücretsiz olan idealist, okulların orjinal broşüründe yer alan fiyat listesi dışında ekstra bir ücret talep etmez. Okul kayıt işlemlerini idealist aracılığıyla yapmanız, kendiniz için en uygun ülke, şehir, okul ve egitim programını onlarca alternatif arasından kolayca seçmenizi sağlayacağı gibi, tüm yazışmalar, pasaport ve vize işlemleri, konaklama, gidilen ülkede karşılanma, uçak bileti temini gibi konularda da sizlere yardımcı olacaktır. idealist in sağlayacağı hizmet sadece yurtdışına gidişinize kadar değil, orada kalış sürenizce de devam edecek, uzman kadromuz eğitiminiz süresince karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu çözmenizde size destek olacaktır.
Adresimiz : Söğütlüçeşme Cad. No:86/11 Kadıköy