Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Oxford english Genel ingilizce kurslari, PET, FCE, CAE, IELTS, TOEFL sinav hazirlik progranlari Is ingilizcesi, sirketlere yonelik ingilizce egitimi, ucretsiz yurt disi danismanlik hizmetleri, sosyal aktiviteler, uzman Turk ve Yabanci ogretmenleri ile Oxford English yüksek kalitede eğitimi hedefleyip, programlarımızı en uygun fiyatlarda size sunmaktadır.
Ortalama sekiz, maksimum 15 kişilik modern sınıflarımızda öğretmenlerimiz sizlerle kişisel olarak ilgilenmekte, dersler grup aktiviteleriyle desteklenip bol pratik ortamı yaratılmaktadır. Dersler İngilizce anlatılmakta ve ders süresince Türkçe konuşulması kesinlikle yasaktır.
Kurumsal Eğitim Globalleşmenin etkisiyle iletisimin arttığı günümüzde, ticari ilişkilerde İngilizce bilmenin ve konuşabilmenin zorunluluğu tartışılmaz olmuştur. Bu nedenle Oxford English, kurumsal ihtiyaçların giderilmesinde şirketlere yönelik esnek programları ile önemli bir rol oynamayı hedeflemektedir. In-House Eğitim (Şirket Merkezinde Eğitim) Şirket talepleri doğrultusunda Türk veya İngiliz öğretmenler tarafından şirket merkezinde eğitim verilmektedir. Eğitim süresi boyunca kullanılacak tüm yazılı dokümanlar ve ders kitapları Oxford English tarafından ücretsiz olarak saglanmaktadir. Eğitim planları ve hedefler şirkete eğitim öncesi sunulmakta ve şirket yetkilisine eğitim süresince düzenli olarak raporlamalar yapılmaktadır. Derslerdeki eğitimin verimi açısından öğrenci sayısı maksimum 15 kişi olmaktadır. Kurs içi Eğitim Yerimizde eğitim almak isteyen şirket çalışanları icin istenildiği takdirde sadece onlara özel sınıflar oluşturulabilmektedir. Ayrıca şirket personeli dil okulumuzun diğer öğrencileri ile aynı sınıfı paylaşabilirler. Her iki seçenek için de başlangıçta seviye tespit sınavı uygulanması gerekmektedir. Şubelerimizde eğitim alan şirket personeli için, her ay düzenli raporlamalar yapılarak şirketlerinin yetkili birimlerine iletilir. Özel dersler Orta ve üst düzey şirket yöneticilerine yönelik birebir mesleki ve genel ingilizce eğitimini içerir. Eğitimin yeri, isteğe bağlı olarak şirket merkezi veya yerimizde olabilir. Özel derslerimiz çoğunlukla 1. 5 saatten oluşmakta 1 saati yoğun dilbilgisi, okuduğunu anlama, yazma ve dinleme, diğer 30 dakikası ise İngiliz öğretmenimiz tarafından konuşma becerisini geliştirmek üzere pratik içermektedir. Bunun yanı sıra öğrencilerin tercihlerine göre programımız değişebilmekte ve kişisel hedefler yönünde programlar oluşturulmaktadır. İş İngilizcesi Oxford English, İş İngilizcesi programını, ticari hayatta etkili İngilizce kullanabilmenizi sağlama ve iş dünyasında önem taşıyan konuları derinden takip ederek bilgilerinizi geliştirme ve destekleme amacı ile oluşturmuştur. Ana konularımız Effective Telephoning (Telefonda Etkili Konuşma) Business Letters (İş Yazışmaları) Presentation Techniques (Sunum Teknikleri) Meeting Techniques (Toplantı Teknikleri) Negotiation Techniques (Müzakere Teknikleri) Marketing Ethics (Pazarlama Etiği) Customer Relations (Mğşteri İlişkileri) Brand Management ( Marka Yönetimi) Team-Building (Takım Kurma) Corporate Strategy (Kurumsal Strateji)
Adresimiz : osmanaga Mah. Sarasker Cad. No:95/3 KADIKOY ISTANBUL