Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kagit İle İlgili Firmalar

Marathon maratem, sem plastik ve korozo bayii.
2.kalite poşet imalatı yapmaktayız.
Her türlü kağıt ve naylon poşet, ambalaj, kutu talepleriniz karşılanır.
Ankarada 2003 yılından berı falıyet gösteren firmamız sektörde yenilikci anlayısıyla yerını almıştır.
BAYRAKLAR AMBALAJ VE MAKİNA TİC ve SAN.LTD.ŞTİ olarak

Vazgeçilmez ilkeleri dürüstlük ve samimiyetle birlikte teknolojik gelişmeleri de takip ederek, müşterilerine hak ettikleri hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Bu b
Firmamız "Yeşiloğlu Hurda" adı altında 2000 yılında kurulmuştur.Hurda alım ve satımı konusunda sektörde işlevini sürdürmektedir. Hurda alımı,satımı, Demir, Bronz, Kablo, Sarı, Döküm, Pimaş, Geri Dönüşüm Maddeleri, Toptan Alım-Satımı, Kum ve Mıcır Nakliyesi yapmaktayız.

Birçok ilk
Kolonyalı ve ıslak mendil, plastik ve karton poşet, kağıt çeşitleri, kibrit çeşitleri, buzdolabı magnetleri, oto kokuları, servis ve yemek setleri, peçeteler, kürdan, tuz, şeker, tatlandırıcı baskılı ürünler, olarak en çok talep edilenlerdir. Ba
1993 yılından beri tek mesleğimiz olan kırtasiyeciliği gelişen zamanla günümüz koşullarına ayak uydurarak sürdürmekteyiz. 2005 yılından beri İçerenköy/Ataşehir'de Eren Kırtasiye ve Büro malzemeleri olarak faaliyet göstermekteyiz.
Başarının, deneyim ve birikimle geldiğini bilen firmamız, müşteri memnuniyetine gösterdiği büyük önemin karşılığını, siz değerli müşterilerimizin yıllardır suregelen güveniyle görmektedir.

Deney Ozalit, ihtiyaçlarınızı çok iyi bilmekte ve hedeflediğiniz noktada en uyg
Anadolu Kağıt siz değerli müşterilerimiz sayesinde potansiyelini günden güne genişletmekte ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her türlü kağıt imalatı yapılmakta ve üretimimizi bu yönde ilerletmekteyiz.

Anad
Sektöründe 34. yılını dolduran firmamız, dünyaca tanınan seçkin markaları, yılların verdiği deneyim ile seçilmiş onbinlerce ofis ürününü, profesyonel kadrosu, uzman müşteri temsilcileri ile Yenişehir ve Çankaya mağazalarında sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Müşteriler