Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kesme İle İlgili Firmalar

Firmamız sac profil makası imalatı yapmaktadır.
Firmamız sadece pvc kapı ve pencere makinalarının imalatını ve satışını gerçekleştirmektedir.
İzmit sanayi sitesinde 700 m2lik atölyemizde, sac kesme, bükme yapmaktadır.
CO2, YAG, Fiber, Diode Lazerler ve sistemleri. TLS Lazer Ürünleri, lazer ve otomasyon konusunda müşterilerine sistem ekipmanların ve turn-key sistemlerin pazarlamasını yapmakta olup, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.
Firmamız Bursa da kurulu olup inşaat demiri kesme ve bükme makineleri, boru bükme makineleri, profil lama köşebent bükme makineleri, yatay presler üretmektedir. Ayrıca özel ihtiyaçlara yönelik özel projeler yapabilmektedir.
İnşaat Makineler
BAYRAKLAR AMBALAJ VE MAKİNA TİC ve SAN.LTD.ŞTİ olarak

Vazgeçilmez ilkeleri dürüstlük ve samimiyetle birlikte teknolojik gelişmeleri de takip ederek, müşterilerine hak ettikleri hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Bu b
Firmamız 20 senelik bir geçmişe sahip, 1. Sınıf paslanmaz çelik ve aluminyum stoku, dilme ve boy kesme hatlarıyla Türkiye'nin en büyük servis merkezleri arasındadır. Kalite olarak 304, 316, 430, 202 kalite mat ve parlak olmak üzere, 0,40
Bursa bölgesinde faaliyet gösteren firmamızın yapmış olduğu iş alanları; beton ve asfalt kırma-kesme-delme işlerini büyük bir titizlikle profesyonel olarak yapmaktayız.

KIYMAZLAR İNŞAAT BURSA
TELEFON : 0538 542 62 59
20 yıllık tecrübemiz ile Antalya'da sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktayız. Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.