Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kartal İle İlgili Firmalar

Görüntünüzü bozmuyoruz 4 mevsim balkon keyfi 5 yıl garanti.
Firmamız cam filmi, güneş kontrol filmi, cam güvenlik filmi, decorative cam filmi, oto cam filmi satışı yapmaktadır.
Firmamız nakliye sektöründe faliyet göstermektedir.
LG Chem firmasının Türkiye mümessilli olarak solid surface olarak bilinen akrilik levhadan mutfak ve banyo tezgahı yapmaktayız.
Belgelendirme Danışmanlığı, Denetim ve Eğitimde tek adres. IRCA tarafından onaylanmış eğitimci ve denetçi kadrosu ile ISO 9001, 14001, 22000,17025, 15189 standartlarında danışmanlık, denetim ve eğitim hizmetleri vermekteyiz
1998 den bu yana lojistik ve yurt içi taşımacılıkta gıda sektöründeyiz. hergün 81 ile sevkiyatlarımızla çalışanın ve iş verenin yanındayız.
Firmamiz mutfak ve banyo dolapları raydolap kapı özel tasarım mobilya imalatlari yapmaktadır.
Çit sistemleri ve elek filtre sistemleri toptan satış.
CO2, YAG, Fiber, Diode Lazerler ve sistemleri. TLS Lazer Ürünleri, lazer ve otomasyon konusunda müşterilerine sistem ekipmanların ve turn-key sistemlerin pazarlamasını yapmakta olup, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.
30 yılı aşan tecrübesi ile tabldot yemek konusunda kendini kanıtlamış,müşteri memnuniyetine dayalı ticareti kendisine düstur edinmiş ve bu yolda kararlılıkla ilerlemekteyiz. firmalardan gelen istekler doğrultusunda etkili çözümler üretmekteyiz.
Firmamız 1980den bu yana Kartal, Pendik, Tuzla ilçelerinde 7/24 çilingir hizmetinizdedir. İstanbul Anadolu yakasında istenilen her noktaya 7 gün 24 saat anında hizmet verilir... Tel: 0(216) 3973852 Gsm: 0(535) 2255550
2003 yılından beri özel eğitimde öncü olan kurumumuz İstanbul Anadolu yakasının en donanımlı merkezinde özel çocuklarımıza özel eğitim hizmeti sunmaktan gurur duyar.

Bedensel engelli, eğitilebilir, öğretilebilir, otistik, iştme ve konuşma eng
Öğle ve akşam yemeklerinde sizi ailenizi ve iş arkadaşlarınızı hayattan yeni tatlar almaya davet ediyor. Ahşabın sıcaklığını her köşesine yansıtan iç mekanı, yeşilin her tonunu içinde barındıran; rengarenk çiçekleri, fıskiyeli muhteşem havuzu v