Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Restaurant İle İlgili Firmalar

havalandırma ve çay kazanları imalat ve satışı
Dünya Mutfağından Eşsiz Lezzetler... archer Cafe Restaurant İnönü Caddesi 96/1 Kozyatağı
Kasım 2001 de kuruldu. Kurucusu Bülent GÜZELKAN, Uzun yıllar mankenlik ve modellik yapan, moda sektöründe değişik ürün dallarında tasarımcı olarak çalışan Bülent GÜZELKAN beslenme alışkanlığını dostlarıyla paylaşmak, onlarla birlikte buluşma noktası yaratmak amacıyla çıktığı yolculuğunu, 2005 yılı sonunda Time Out Dergisinin düzenlediği, V. Time
Müessesemiz seçkin et ve süt ürünleriyle hazırladığı mamullerle damaklarda iz bırakıyor.
Lezzetli kebaplar, mükemmel lahmacun. İşte Göksu evleri Beykoz içinde yer alan mamma restaurant...
Tantunizade Tantuni şalgam künefe ve kebap evleri Geleneksel Lezzetin adı TANTUNİZADE Franchising Veriyor ! Tantunizade 10.yılında franchising veriyor. Zevkli,Güvenli,Prestijli ve Yüksek gelirli bu fırsat İle ilgili www.tantunizade.com.tr web adresinden veya 0.312.219 66 44 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.
Akaryakıt dinlenme tesisi.
Et yemekleri ve zaytinyağlı mutfağı ile öğlen yemeği servisi vermekteyiz.
Kahve Ağacı Kozyatağı Atatürk cd.' nde bulunan cafe bistrodur.Lezzetli yemekler, değişik kahveler tatmak ve keyifli zaman geçirmek için Kahve Ağacı kalitesini mutlaka deneyin.
Paçayı Antep halkına yeniden sevdiren yesemek, zengin çeşitleri ve eşsiz damak tadı ile hizmetinizde.
Ürün ve hizmet kalitemiz ile alternatifi düşünülmeyen, Sektöründe örnek gösterilen, Çalışanların kariyerlerinde son halka olabilen, Müşteri taleplerine bağlı olarak yeni yatırımlar gerçekleştiren, Sektörde liderlik ve öncülük misyonunu devam ettiren bir kuruluş olmaktır.
Paysage, muhteşem doğa ve boğaz manzarasıyla değerli misafirlerine 16 yılı aşkın tecrübesiyle ve profesyonel kadrosuyla hizmet sunmaktadır.
Trabzon Giresun şehirleri arasında hizmet veren dinlenme tesisi.
Firmamız düğün davet açılış catering gibi en özel günlerinizin organizasyonunu yapmaktadır.
Tamamen elde hazırlamış olduğumuz pizzalarımızı direk taş fırın üzerine bırakarak pişirmekteyiz. Tava ve benzeri araçlar kullanmadığımız için pizzamızın tabanı hiçbir şekilde yağ ürünlerine maruz kalmaz.
Su Arıtma Sistem ve cihaz montaj tamir ve bakım hizmeti ile 14 yıldır müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Firmamız fuar organizasyonları yapmaktadır.
Taşımalı veya taşımasız her türlü yemek,temizlik ve ilaçlama işleriniz uzman personellerimiz tarafından itina ile yapılır.