Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Orman Urunleri İle İlgili Firmalar

Firmamız 1986 yılından bu yana orman ürünleri ve marangoz malzemeleri konusunda faliyet göstermektedir.
Ahşap kapı ve pencere üreticisi arbor ahşap yapı ürünleri.
Sernak çatı izolasyon malzemeleri, osb, membran, shingle, cam ve taş yünü ile birlikte plywood, kontrplak, mdf ve diğer orman ürünleri ile hizmetinizdeyiz.
Firmamız emprenyeli ahşap üretimi yapmaktadır.Bazı ürün başlıklarımız:ahşap evler,kameriyeler,bahçe mobilyaları,ahşap doğrama,karekesit,yuvarlak ahşap malzeme,bağ-bahçe destek direkleri ve 5 yıldızlı otellerin dış mekan ahşap işleri.
Firmamız orman ürünleri sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız 1978 yılından buyana geniş stok, cazip fiyat ve mutlak müşteri memnuniyeti ile orman ürünleri sektöründe hizmet vermektedir. sunta, suntalam, mdf, mdflam,osb, kontraplak, kapak profili, amerikan kapı paneli, hazır kapı, kenar bantı, pvc, tutkal vb. ürün yelpazeleri ile sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.
Thermowood üretim teknolojisinde ahşap türüne ve kullanım yerine göre 185-215 derece arasında değişen sıcaklıklardan geçilerek Thermowood malzemesi elde edilir ve her alanda uygulanabilinir. Dış cephe ve zemin kaplamlarında, iç mekanlarda, sauna ve havuz kenarlarında, mobilya, merdiven ve cam çerçeve yapımlarında. Yani kısacası sonsuz ve sınırsız bir kullanım alanına sahiptir.
Firmamız amerikan panel ve çelik kapı imalatı yapmaktadır.
1960 yılında bu yana orman ürünleri sektöründe hizmetinizdeyiz
Firmamız Antalya Lara bölgesinde variodor kapı, bambu parke, laminat parke, bambu mobilya ve rattan mobilyaları ile hizmet vermektedir.
Samsun bolgesinde ahsap, pvc mebran kapak konularında faliyet göstermekteyiz.
Çağ Kontrplak; kontraplak, kapı, kasa ve pervaz üretimindeki kalitesiyle aranan ve tercih edilen firma.
Farklı bir yöntemle,dayanıklı ve sağlam yapı unsurlarını bir araya getiren MNSA İNŞAAT ahşabı,kendi dokusu içinde KOLON, KİRİŞ, KEMER, MAKAS ve bunun gibi birçok değişik formlarda üretilebiliyor.

Batı ülkelerinin yüzyıllardır harikalar yaratarak uyguladığı Lamin