Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamız 30 yıllık tecrübeyle inşaatlık ve doğramalık kereste, lambiri, döşeme, süpürgelik, kapı pervazı, ahşap dış cephe kaplama, sunta, laminat ürünlerinin imalatı ve satışını yapmaktadır. Ayrıca ahşap dekorasyon uygulamaları yapılmaktadır.
Firma 1978 yılında Nihat Yıldız ve kardeşleri tarafından küçük bir atölye olarak Trabzon da kurulmuştur. Daha sonra 1990 tarihinde kurumsallaşarak, YILDIZLAR ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ünvanını alarak yoluna devam etmiştir.
Trabzon KAŞÜSTÜ beldesinde, 1000 metrekare kapalı, 1500 metrekare açık alanda bulunan entegre fabrikamız ve Değirmendere merkezde 150 metrekare kapalı teşhir yerimiz bulunmaktadır.
Fabrikamız yıllık 6000 metreküp işletme kapasitesine sahip bir tesisdir. Firmamız iç ve dış pazarların ürün talebine güven ve kaliteyi esas alarak cavap vermektedir. Tüm geçmişini güven üzerine kuran firma yeniliklere devam ederek, kalite belgesi ve markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir. . .
Firmamız inşaatlık kalıplık kereste, doğramalık kereste, dış cephe kaplama, sarıçam, larex, köknar, ladin kereste, lambri, döşeme, rabıta parke, kapı pervazı, süpürgelik, ithal her türlü kereste ürünlerinin imalatı, toptan ve perakende satışını yapmaktadır.
Firmamızın kısa vadede hedefleri ise markalaşma, kalite belgesi, müşterilerine fenni kurutma hizmeti sağlamaktır.
Adresimiz : Devlet yolu cad. no:91