Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Sehitkamil İle İlgili Firmalar

Firmamız otobüs karoseri ve kapalı kasa kamyon karoseri imalatı yapmaktadır.
Firmamız plastik sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız başta Antep fıstığı olmak üzere Antep yöresinde yetişen ve üretimi yapılan ürünlerin satışını yapmaktadır.
Firmamız geri kazanım konusunda faliyet göstermektedir.
Gaziantepte faaliyet gösteren firmamız tüm ithalat ihracat ve transit işlemlerini kısa süre içerisnde sonuçlandırmaktadır
Yurt içi ve yurt dışı taşımacılığında hizmet vermekteyiz.
AKAYLAR CHOCOLATE üretim tesislerinde kullanılan hammadde ve yardımcı maddeler (kakao, kakao yağı, süttozu, şeker, bitkisel yağlar, kuru yemişler ve çeşitli aramolar) AKAYLAR CHOCOLATE üretim sürecinin temel sloganı olan 'kaliteli ürün için sağlık ve kaliteli hammadde' mantığına uygun bir şekilde seçilmektedir.
Firmamız : Renk Ayrım Film Çıkış Grafik Tasarım Wep Tasarım İnteraktif Cd 7/24 ÇAlışma Sistemi İle 0.342 215 00 25-75 Kalitede Farkı Yaşayın...!
Hindistan, Çin gibi Uzakdogu ülkelerinde özel olarak yaptirdigimiz Salon Takimi, Kirlent, Ipek Beyaz Delik Isi, Fiskos, Runner, Yatak Örtüsü, Patckwork gibi ev tekstil ve çeyizlik ürünleri ithalat, ihracat ve toptan pazarlamasi.
Gaziantep'te, çağdaş teknoloji ile donatılmış modern bir hastanenin bulunmayışının getirdiği güçlükleri bizzat yaşayan, kurucumuz Sani Konukoğlu 1993 yılında hastanemizin kuruluşunu başlatmış ve çalışmalarını 1994 yılında aramızdan ayrılana kadar sürdürmüştür. "Hasta