Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tarim Urunleri İle İlgili Firmalar

Firmamız ptates dikim ve söküm makinalarının üretimini satışını ve servisini yapmaktadır.
firmamız kavrulmuş fındık, beyazlatılmış fındık, fındık unu, kıyılmış (pirinç)fındık, dilimlenmiş (file) fındık mamülleri üretmektedir.
1993 yılında STIHL gurubunun bir parçası olan VIKING, STIHL gurubunun sürekli olarak yüksek-kaliteli ürünler geliştirme ilkesi ve iyi pazarlama teknikleri sayesinde bahçe ekipmanları sektöründe lider firma pozisyonuna geldi. Firmamız 1997 yılından bugüne VIKING ürünlerin Türkiye tek distribütörüdür.
Firmamız tüm Türkiye'ye ve yurt dışına zengin ürün çeşitlerimizle müşteri temsilcilerimizle ve zengin araç parkurumuzla hizmet vermektedir.
1957 yılından bu yana defne sabunu üretiminde kalite ve güven prensibi ile ticaret hayatında yer almaktayız.
Firmamız Antalya başta olmak üzere çevresine ve Sakarya, Bandırma, İzmir, Bursa bölgelerine satış yapmaktadır.
Ekmeklik buğday unu üretimi ve buğday ithalatı yapmaktayız.
Tarım römorku, su tankeri, akaryakıt takeri, taksi römorku, kamyonet kasası, saha römorkları ve her türlü özel yapım römork imalatımız mevcuttur.
KUMBASAR YUMURTA Damla gıda pazarlama ticareti ltd. şti. Yumurta üretimi satış dağıtım ve pazarlama. Yumurtanın özelliklerinin tanıtıldığı site, yumurtalı yemek tarifeleri vs.
Urfa ve Mersin de tarım ürünleri ticareti yapan firmalardan bizi soracak olursanız sektörde ne kadar iyi bir yerimiz olduğunu daha iyi göreceksiniz.
Haşere kontrol ve peyzaj hizmetlerinin verilmesi; tarım, halk ve çevre sağlığı ilaçları satışı alanlarında faliyet göstermekteyiz.
Ceviz fidan meyve badem
Firmamız tarım ve hayvancılık sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız 30 yıllık izolasyon ve havalandırma tecrübesiyle şimdide yeni ürünü olan kuş kaçırıcı tarım makinası imalatına başlamıştır.
Firmamız 14 ürün grubunda 75 farklı tarım makinası üretmektedir.
Tarım makianaları imalatı ve pazarlaması yapmaktayız. Yaylı ve Yaysız Kültivatör Çizel Pulluk Hidrolik-Pistonlu ve Askılı Tip Goble Diskaro Sap Parçalama (Hasat Sonrası) Gübre Serpme
Dünyanın en dayanıklı silolarını üretiyoruz.
Huvaj dış ticaret yaş sebze ve meyvelerin dalından koparıldıktan sonra çürümesine sebep olan etilen gazı emici kağıtların Türkiye ithalatçısıdır.