Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kahramanmaras İle İlgili Firmalar

Doğalgaz boru ve parçaları. Sıhhi tesisat ve kalorifer malzemeleri. Seramik, granit, ahşap parke, pvc kapı pencere. Lavabo, batarya, musluk, banyo aksesuarları, jakuzi, küvet, duş teknesi, ayna takımları. Fıratboru, Kasvana, Madas, Sardoğan, Borusan, Trakya Döküm, Alsem, Graniser, Akgün, Reina, Winhouse, İdevit, Pentamix, İnterduş, Damla, Japar yetkili bayiliklerimiz. Bayilikler verilecektir.
Projeksiyon ve bilgisayar destekli sınıf ve evler için multimedya eğitim yazılımları.
Tarım makianaları imalatı ve pazarlaması yapmaktayız. Yaylı ve Yaysız Kültivatör Çizel Pulluk Hidrolik-Pistonlu ve Askılı Tip Goble Diskaro Sap Parçalama (Hasat Sonrası) Gübre Serpme
Firmamız paslanmaz çelik çelik tencere, tava, düdüklü, spaghetti tenceresi, musluklu tencere imalatı ve pazarlaması yapmaktadır.
Kahramanmaraş MOR-TEL Abone Merkezi, Toplu SMS gönderim hizmetleri, Sigorta Acentelikleri, Trafik müşavirliği Hizmetleri, Emlakçılık hizmetleri veren firma
1996 yılında şirketleşerek kendisine uzmanlık alanı olarak Zaman-Access Güvenlik Kontrol Sistemleri konusunu seçmiştir. Ve geçen 10 yıl içinde sadece bu konu ile ilgilenmiş Sektörün Lideri konumuna gelmiştir.
Özel peugeot citroen servis yedek parça olarak sektörde lider
MÜSAN Gıda 1996 yılında, Almanya'ya gönderilen acı kırmızı biberlerde Aflatoksin (kanserojen madde) çıkması ve bütün biberlerin toplatılıp yakılması ve yakma bedelinin de ihracatçı firmalardan talep edilerek Türkiye'ye iade edilmesi üzerine MÜSAN Makina'nın TÜBİTAK, ODTÜ, KSÜ, KOSGEB ve Biberciler Derneği desteğinde K.Maraş'ta kurduğu, başta Aflatoksinsiz (kanserojen madde içermeyen) Acı Kırmızı biber olmak üzere kurutulmuş meyve sebze üretebilen çok varyasyonlu kurutma ve üretim tesisleridir.
Kahramanmaras ve gaziantep bölgesinde yeni oluşumlar içinde olan bir firmayız...
Alkaplar biber baharat gıda sanayi a.ş.kayseri yolu üzeri 7. km k.maraş
Firmamız zaman kontrol ve güvenlik sistemleri sektöründe faliyet göstermektedir.
Yücel Pazarlama Dış Ticaret Kahramanmaraş Elbistan ilçesinde Oto Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri konusunda ektörün lider markalarının dağıtıcılığını yapmaktadır.
YOL YARDIM , OTO KURTARMA VE ÇEKİCİ HİZMETLERİ
Firmamız full kaskolu son model araçlarla 24 saat hizmetinizdedir.