Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Izmir İle İlgili Firmalar

Konveyör Sistemleri Cam şişe konveyörleri, pet şişe konveyörleri, paket taşıma konveyörleri, bantlı konveyörler, dönüşlü konveyörler, rulolu konveyör, zincirli konveyörler, teleskobik konveyörler, ürün elevatörleri, otomasyon kontrollü olarak tam çalışır garantisi
Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık
Firmamız her türlü nakliye hizmetini vermektedir. Evden eve nakliye konusunda asansorlü marangozlu oturur vaziyette teslim ediyoruz.
Dünya'nın sayılı vip araçlarıyla özel şöförlü size özel 24 saat kusursuz hizmet...
Firmamız kurulduğu günden bu yana dinamik ve genç kadrosu, son teknolojik gelişmeyi takip etme gayretini hiç bir zaman bırakmayan imalat bölümü ve geleceğe yönelik yatırımları ile Türkiye'deki yangın sektörünün gelişmesine katkı sağlamaktadır.
Firmamız yüksek basınçlı sıcak soğuk oto yıkama makinalarının imalatını ve pazarlamasını yapmaktadır.
1979 yılından bugüne kadar Türkiye'nin en geniş forklifti çeşiti ile kesintisiz forklift kiralama hizmeti verilmektedir. 1 den 45 tona kadar sıfır forkliftlerde toyota ve kalmar markaları ile uzun süreli kiralama yapılmaktadır.
Cam balkon üretim, montaj, satış ve satış sonrası hizmetlerde toplam kalite anlayışı ile hareket eden İKİZLER CAM BALKON SİSTEMLERİ, tecrübeli ve geniş kadrosuyla, daima müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.
İzmir'in Foça ilçesindeki pansiyonumuz denize beş metre uzaklıkta olup, 24 saat sıcak su, klimalı odaları ile hizmetinizdedir.
Bütaş klima kurulduğu 1987 yılından beri imalatı gerçekleştirdiği split tip, paket tip ve panel tip soğuk odalar ile gıda sektörüne hizmet etmektedir.
Yurtdışı eğitim, yurtdışı eğitim danışmanlığı, izmir ingilizce kursları callan metod method dil kurs kursu eğitim eğitimi egitim özel ders dil sınıf pratik konuşma çeyrek zamanda İngilizce
Firmamız fırçalı araç yıkama makinası imalatı yapmaktadır.
Çevre düzenleme ve peyzaj sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Mutfak cihazaları sektöründe imalat, ithalat ve satışını yapmaktayız.
Firmamız 1980'den beri prefabrik-soğuk oda ve ticari tipi soğutucular üretmektedir.
45 yıldır nalburiye ve inşaat malzemeleri alım satımı yapmaktayız.
İzmir ve ege bölgesine sauna imalatı yapmaktayız.
PMS,1993 yılında İzmir'de kurulmuştur. 50 lt den başlayıp 20.000 lt. ye kadar Polietilen Depolar, Salamura tankları, Polietilen Modüler Yüzer İskele duba sistemleri, Kano ve Şezlonglar, Müşteriye özel plastik Kalıp ve ürün imalatı yapmaktadır.