Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Izmir İle İlgili Firmalar

Eur palet ve her ebatta ahşap palet üretimi yapmakta olan firmamız sektörünün en köklü firması konumundadır.
Doğalgaz kalorifer klima ısıtma ve soğutma sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Isıtma soğutma havalandırma doğalgaz ile ilgili mekanik tesisat taahhüt firmasıdır.
2003 yılında kurulan firmamız ağırlıklı olarak Bilgisayar network teknolojileri alanında hizmet vermektedir.
Haşere mücadele ve dezenfeksiyon konusunda geniş ürün yelpazesine sahip firmamız izmirde faaliyet gösterip, tüm türkiye ye satış yapmaktadır.
Web tasarımı yazılım domain hosting hizmetleri cd tasarımı katalog & broşür tasarımı bilgisayar bakımı yazılım
Firmamız iş sağlığı ve güvenliği kapsamında basınçlı kapların ve kaldırma araçlarının test ve kontrollerini yapmaktadır.
Klima santral filtreleri hepa ulpa kompak v filtreler torba filtreler bizim işimiz.
Firmamız ısıtma, soğutma, havalandırma branşlarında 10 yıldır satış, montaj, teknik servis hizmeti vermektedir.
Firmamız genpan havlu radyatörleri satışı yapmaktadır.
İlanlarınızı msn messenger üzerinden destek alarak yayınlatabilirsiniz. Yandaki linki tıklayarak MSN üzerinden bize ulaşın. Operatörlerimiz hemen sizinle irtibata geçeceklerdir. Msn de 09:00-19:00 arası sürekli online durumdayız.
Firmamız banka ekipmanları, para sayma makinaları, sahte banknot dedektörleri ithalat satış teknik servisini yapmaktadır.
Uğrayın, sağlıklı yaşamın tadına bakın.
içme ve kullanma sularının arıtımı ile ilgili projelendirme ve sistem kurma konularında faaliyet gösteren firmamız suyla ilgili tüm sorunlarınızı çözmekte ve bu sorunların tekrarlanmaması icin "SU DANIŞMANLIĞI" ve "KIMYASAL SU ANALİZİ" hizmeti vermektedir.
Müşteri beklentileri doğrultusunda çözüm üreten ve yeni teknolojileri düşük maliyetle sunabilen rekabetçi, ulusal bir kurum olma yolunda doğru adımlar atmaktır.
firmamız izmir ve çeşme alaçatıda dıgıturk d-smart next&nexstar yetkili tekniservisi bayisidir ve elektronik cihaz tamiri dıjital uydu sistemleri tamir bakım montaj ve satışını yapmaktadır
2003 yılında deri şapka sektörüne profesyonel olarak katılan Şan Şapka özgün modelleri ve modaya uygun renkleri ile her kesime hitap etmektedir. Bunun yanı sıra promosyon şapkalarımız ile birçok ünlü markaya üretim yapmaktayız. Her türlü siparişiniz için bekliyoruz. www.leathercaps.net
Firmamız her türlü jeneratör bakım ve onarımını yapmaktadır.