Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Izmir İle İlgili Firmalar

Mekanik tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma ve klima sistemleri konularında hizmet vermekteyiz.
1993 yılında kurulan ajansımız, tüm Türkiye'den tek telefonla bütün gazetelere ilan verebilme imkanı sağlamıştır.
Medya takibi produksiyon reklamcılık dijital çözümler.
Tüm endüstriyel kuruluş ve tesislerde kullanılan makine, teçhizat, donanım ve sistem otomasyonlarına ait makine yedek parça ve her çeşit elektrik ve elektronik malzemesinin teminini yurt dışından ve stoklarımızdan sağlamaktayız.
Kurumsal kimlik ağırlıklı reklam ve tanıtım hizmeti.
Firmamız krom paslanmaz kaynak lekesi temizleme ürünlerinin Türkye'deki tek üreticisidir.
Müşteri memnuniyeti temel ilkesiyle 1995 yılında evden eve nakliyat sektörüne yeni bir hizmet anlayışı getiren şirketimiz, kaliteden ödün vermeksizin her geçen gün siz değerli müşterilerimizle beraber büyümekteyiz.
Firmamız yemek odası ve yatak odası takımları üretimi ve satışı yapmaktadır.
PMS,1993 yılında İzmir'de kurulmuştur. 50 lt den başlayıp 20.000 lt. ye kadar Polietilen Depolar, Salamura tankları, Polietilen Modüler Yüzer İskele duba sistemleri, Kano ve Şezlonglar, Müşteriye özel plastik Kalıp ve ürün imalatı yapmaktadır.
Siltem halı yıkama tesileri tüm izmirde halkımızın hizmetindedir. son sistem makinalarla halılarınız temizlenir.
1982 yılından bu yana asansör sektöründe faliyet gösteren firmamız birçok ilke imza atmış olup kaliteli iş kaliteli malzeme kaliteli hizmet vermektedir.
1995 yılında kurulmuş evcil hayvanlara yönelik sağlık ve tanı hizmetleri veren kuruluş.
Kahve işleme ekipmanları, kuruyemiş kavurma makineleri, çeşitli malzeme öğütme makineleri, yükleme ve karıştırma ekipmanları alanında üretmiş olduğu makineler ile Türkiye ve dünya pazarlarında yerini ve kalitesini belirlemiş güçlü bir markadır.
KEKTOZ GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. İzmir'de kurulmuş olup JAKİTO markası ile 500 'ün üzerinde üretim izni ve ürün patentlerini elinde bulunduruyor. KEKTOZ GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. kaliteli ve sağlıklı üretimin ilke edinildiği, üretim tesisl
Mimarlık Merkezi
İzmir bornova!da merkez adresinde faaliyet gösteren temizlik ve taşımacılık firmasıdır.
Firmamız ısıtma, soğutma, havalandırma, doğalgaz, lpg, lng sektöründe faliyet göstermektedir.
Meri Sineklik Sisitemleri Sineklikler ile aradığınız her şey bu adreste. Stor Sineklik , Kapı Sinekliği , Sürme Sineklik , Meri Cırt cırtlı Kolay Sineklik , Havalandırma Menefezleri , Duşakabin ve JAluzi. Tüm Ürünlerimiz Kendi İmalatımızdır.